Dallas 13 Korpus Orzech Naturalny Wstawka Mdf Biały Półka ML Meble

Dallas 13 Korpus Orzech Naturalny Wstawka Mdf Biały Półka ML Meble
search
  • Dallas 13 Korpus Orzech Naturalny Wstawka Mdf Biały Półka ML Meble
  • Dallas 13 Korpus Orzech Naturalny Wstawka Mdf Biały Półka ML Meble
  • Dallas 13 Korpus Orzech Naturalny Wstawka Mdf Biały Półka ML Meble
Prosta, nowoczesna półka od producenta ML Meble może stać się świetnym elementem zwieńczającym całą aranżację. Półka ścienna Dallas 13 może zostać zawieszona na każdej wysokości, część półki została zabudowana, dzięki temu wszystkie rzeczy znajdujące się na niej będą zabezpieczone. Półka wisząca Dallas została wykonana z płyty laminowanej odpornej za zarysowania i uszkodzenia oraz z obrzeży ABS.

 
319,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 138 cm wysokość: 24 cm głębokość: 22 cm

Ilość

Półka jest ważnym elementem pomieszczenia, półka w salonie, przedpokoju, jadalni może służyć jako dodatkowe miejsce na drobiazgi i dekoracje. Mebel Dallas 13 może pełnić rolę półki na książki, półki na przyprawy, półki na wina i wiele więcej. Prosta, pasująca do wszystkiego stylistyka półki wiszącej pozwoli Tobie na swobodne zaaranżowanie całego pomieszczenia i dopasowanie półki wszędzie. Montaż tego produktu jest niezwykle prosty i uniwersalny. Warto też dodać, że produkt jest u nas dostępny w dwóch wybarwieniach ryflowanej wstawki, do wyboru masz wybarwienie orzecha naturalnego i wybarwienie bieli z połyskiem. 

alt

Półki ścienne w domu ułatwiają organizację przestrzeni i pozwalają na wydobycie i podkreślenie najlepszych cech danego wnętrza. Półki z kolekcji Dallas zostały zaprojektowane w sposób zgodny z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi, z łatwością będziesz w stanie dobrać pasujące meble do eleganckiej półki na ścianę Dallas. Koniecznie zapoznaj się z pozostałą częścią kolekcji Dallas, proponujemy Tobie urządzenie aranżacji przy pomocy pojemnych szaf, eleganckich witryn lub nowoczesnych stołów. Wszystko to znajdziesz w kolekcjach od Polskiego producenta ML Meble. Ważnym atutem całej serii jest szczegółowe wykończenie każdego produktu i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Producent postawił przy tworzeniu półki na obrzeża ABS i płytę laminowaną, która jak wiadomo jest wysoce odporna na zarysowania, uszkodzenia i wysokie temperatury.

Atuty półki na ścianę Dallas 13:
  • możliwość zawieszenia produktu na każdej wysokości
  • zabudowana część 
  • wysokiej jakości materiały (płyta laminowana i obrzeża ABS)
  • eleganckie wykończenie
  • możliwość dobrania koloru ryflowanej wstawki
Wymiary:
szerokość: 138 cm
wysokość: 24 cm
głębokość: 22 cm

Producent mebli ML Meble dba o swoich klientów i chce przekazać im produkty o najwyższej wartości w niskiej, konkurencyjnej cenie. Półka na książki i nie tylko Dallas 13 to odpowiedź na potrzeby klientów w tym roku, produkt jest praktyczny, nowoczesny i pięknie się prezentuje dzięki dbałości o wykończenia. Półka wisząca z pewnością spełni Twoje wymagania i doda w każdym domu stylu, elegancji i klasy.


 

Opis

Szerokość
138
Wysokość
24
Głębokość
22
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
ML 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Dallas ML Meble: