Blanco 26 Sosna Śnieżna Lustro ML Meble
search
  • Blanco 26 Sosna Śnieżna Lustro ML Meble
  • Blanco 26 Sosna Śnieżna Lustro ML Meble
  • Blanco 26 Sosna Śnieżna Lustro ML Meble
  • Blanco 26 Sosna Śnieżna Lustro ML Meble

Blanco 26 Sosna Śnieżna Lustro ML Meble

Eleganckie lustro do powieszenia na ścianie w prostym wydaniu w kształcie prostokąta. Idealne uzupełnienie salonu, sypialni oraz przedpokoju w przystępnej cenie. 
279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 40 cm wysokość: 136 cm głębokość: 2 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Przeglądanie się w odbiciu lustrzanym jest czynnością, którą wykonuje się dość często niezależnie od wieku czy płci. ML Meble Blanco posiadają w swoim asortymencie produkty tego rodzaju do powieszenia na ścianie, które zrobione są ze szkła hartowanego oraz wpływają optycznie na zwiększenie metrażu w przestrzeni mieszkalnej. Meble pokojowe Blanco jak widać to nie tylko standardowe duże meble, ale również liczne dodatki, które mają poprawić nasze funkcjonowanie i sprawić, że organizacja i jakość życia znacząco poprawi się zarówno w dużych domach, czy mniejszych kawalerkach.
alt
Lustro do przedpokoju Blanco 26 ML Meble to produkt do powieszenia na ścianie, wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Takie elementy dekoracyjne pozwalają na poprawienie funkcjonowanie danego miejsca. Lustro Blanco 26 ML Meble to produkt wykonany w kształcie prostokąta, gdzie można się przeglądać i mierzyć różnego rodzaju ubrania czy zestawy ubrań. Lustro takie można zamontować oczywiście w przedpokoju, ale również w pozostałych pomieszczeniach domu jak sypialnia, salon czy łazienka. Stosowanie luster w przestrzeni zamkniętej, zwłaszcza jak mamy dużo oświetlenia zarówno sztucznego jak i dziennego powoduje to, że możemy optycznie powiększyć metraż pomieszczenia.

Lustro do powieszenia na ścianę Blanco 26 ML Meble jest wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Takie lustra są proste, eleganckie i wprowadzają komfort w pomieszczeniu. Ważnym walorem produktu jest jego proste wykonanie, które nie przytłacza, a jeszcze sprawia, że człowiek w pomieszczeniu z takim lustrem odpoczywa, nabiera sił. Lustra ze szkła hartowanego są proste w czyszczeniu, wystarczy odpowiedni płyn do szyb albo po prostu woda z małą ilością octu.

Lustra w salonie to również sposób na ciekawą aranżację przestrzeni mieszkalnej, którą można wyposażyć właśnie w tego typu modele luster jak Blanco 26 ML Meble. W salonie stosuje się pewien umiar w dobieraniu mebli i dodatków do nich. Najczęściej wybieranymi meblami są ławy oraz kanapy i czasami jakieś szafy oraz witryny pokojowe, znakomite uzupełnienie dla takich produktów to przede wszystkim oświetlenie zarówno to dzienne, jak i sztuczne. Stosowanie luster w salonie doda mu wiele znaczenia poprzez optyczne zwiększenie metrażu. Im więcej luster montuje się w salonie to efekt będzie bardziej spektakularny.

Stosowanie dodatków do pomieszczeń mieszkalnych wpływa znacząco na funkcjonowanie domu czy mieszkania. Lustra do mieszkań są ważne dlatego zaleca się stosowanie ich w przestrzeniach o niewielkim wymiarze, np. w mniejszym mieszkaniu czy pokoju, który nie ma nie wiadomo ile metrów. Lustro to znakomity sposób na poprawę wizerunku pomieszczenia, ale jest również czynnikiem funkcjonalnym, przy nich się ubieramy, przeglądamy, a w przypadku kobiet można nakładać kosmetyki zarówno do pielęgnacji jak i makijażu.

Meble pokojowe Blanco warto zastosować w różnych przestrzeniach mieszkalnych. W składzie kolekcji znajdują się zarówno standardowe duże meble, a także liczne dodatki poprawiające organizację danych miejsc. Meble pokojowe Blanco przeznaczone są do samodzielnego montażu, dostarczane w paczkach z załączoną instrukcją. Wysoka jakość wykonania mebli sprawia, że mają oni wielu zwolenników wśród klientów.

Atuty mebli ML:
  1. Wysoka jakość wykonania produktów;
  2. Prostota;
  3. Uniwersalność;
  4. Elegancja;

Opis

Szerokość
40
Wysokość
136
Głębokość
2
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5901503032886
MPN
1BLAN26-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Blanco ML Meble: