Łóżko CORINO Mebin

Łóżko CORINO Mebin
search
  • Łóżko CORINO Mebin
  • Łóżko CORINO Mebin

szerokość: 105 cm wysokość: 101 cm głębokość: 222 cm

CORINO Łóżko

Wymiary:
Szerokość: 105 cm / 155 cm / 175 cm /  195 cm
Głębokość: 222 cm
Wysokość: 101 cm

Wymiary na materac:
Szerokość łóżka: 105 cm - materac 90 cm x 200 cm
Szerokość łóżka: 155 cm - materac 140 cm x 200 cm
Szerokość łóżka: 175 cm - materac 160 cm x 200 cm
Szerokość łóżka: 195 cm - materac 180 cm x 200 cm
 

Linia Corino przeznaczona do salonu, jadalni i sypialni jest harmonijnym połączeniem prostoty, funkcjonalności i naturalnego piękna. Kolekcja o dynamicznych, geometrycznych formach i kontrastowych zestawieniach kolorystycznych występują w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny i czarny oraz orzech i czarny.

Wykonane z elementów litego drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej są doskonałą ozdobą wnętrza. Tym szlachetnym materiałom towarzyszy szkło i tkanina obiciowa, które nadają kolekcji niepowtarzalnego stylu. Doskonałym podkreśleniem walorów estetycznych mebli jest również światło LED, w dyskretny sposób oświetlające wnętrza szafek, komód, barków i witryn. Pasjonujące rozwiązania takie jak barki z funkcją obrotowych półek, panel TV z drzwiami przesuwnymi, za którymi kryją się praktyczne półki czy wygodne łóżko z pojemnym schowkiem na pościel i funkcjonalnym podnośnikiem materaca to świetna propozycja dla wymagających użytkowników.

Użyty w meblach system push to open, który sprawia, że delikatny nacisk na front powoduje wysunięcie się szuflady lub otwarcie drzwiczek, a także zamykanie przez zatrzask podkreślają funkcjonalne walory tej nowoczesnej kolekcji. Kolekcja Corino odznacza się również tym, że meble pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

Opis

Szerokość
105
Wysokość
101
Głębokość
222
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Corino Mebin: