• Darmowa dostawa!
Grace Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar
search
  • Grace Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar
  • Grace Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar

Grace Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar

Grace Łóżko Z Szufladami wykonane w obiciu w kolorze głębokiej ciemnej zieleni, w rozmiarze 160cmx200cm . Stabilny stelarz oraz szuflady z litego drewna kauczukowego z eleganckim, wysokim wezgłowiem robią wrażenie. Pojemne szuflady mogą służyć do przechowywania pościeli, odzieży, kocy,
2 399,00 zł

Wysyłka w ciągu: 9 tygodni,

szerokość: 164 cm wysokość: 111 cm głębokość: 214 cm

Ilość

Grace Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar to masywny mebel, które doskonale będzie wyglądać w nowoczesnych wnętrzach. Łóżko Grace zostało wyposażone w praktycznie, pojemne szuflady, w których można przechowywać pościel, koce czy poduszki.
Łóżko posiada powierzchnię do spania 160 × 200 cm.
Grace Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar jest sprzedawane bez materaca, lecz producent poleca do kompletu w opcji POLARIS 160. Konstrukcja tego luksusowego łóżka została wykonana z litego drewna kauczukowego, natomiast wysokie wezgłowie obite jest materiałem velvet w kolorze ciemnej zieleni. Wezgłowie posiada pionowe pikowania.
Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, lecz przede wszystkim produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
164
Wysokość
111
Głębokość
214
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny