Evora Łóżko Beżowy Halmar

 • Darmowa dostawa!
Evora Łóżko Beżowy Halmar
search
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
 • Evora Łóżko Beżowy Halmar
Co powiesz na łóżko tapicerowane w kolorze beżowym? Cztery pojemne szuflady pełnią funkcję pojemnika na pościel.

Dostępny od ręki

2 715,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 164 cm wysokość: 111 cm głębokość: 215 cm

Ilość

Czy wiesz, że jeden z najczęściej kupowanych rozmiarów to łóżko 160x200? Czy właśnie taki rozmiar jest ci potrzebny? To optymalny wybór na wyposażenie mieszkań, cechujących się ograniczoną powierzchnią sypialni. To wymiar łóżka zapewniający komfort podczas snu dla dwóch średniego wzrostu dorosłych osób. Marka Halmar dostarcza w ramach naszego sklepu internetowego bardzo dużą ilość takich łóżek. Jesteś zainteresowana, zainteresowany?

Chcesz mieć łóżko tapicerowane tanio? Przeanalizuj ofertę marki Halmar, a na pewno wybierzesz łóżko dla siebie wymarzone. Co powiesz na model Evora? To tapicerowane łóżko z czterema szufladami. Dostępne jest w kolorze beżowym. Węzgłowie łóżka jest niczym tabliczka smacznej czekolady.

Moda na łóżka tapicerowane pikowane rozpoczęła się trwa już jakiś czas. Ułożenie pików projektowane jest w różnym zagęszczeniu, dzięki czemu powstają rozmaite wzory. Dodatkowy elementem ozdobnym są guziki, ozdobniki i inne dodatki. Do pikowania łóżek tapicerowanych stosuje się miękkie i elastyczne tkaniny takie, jak welury, aksamity, szenile, czy skóry miękkie. Nie pikuje się grubych i twardych skór (braku podatności na zabiegi tapicerskie). Dzięki pikowaniu meble nabierają eleganckiego wyglądu, a także zwiększa się ich komfort. Mówi się, że efektowne pikowania będą stylowym dodatkiem do każdego wnętrza.

Większość łóżek w ramach kolekcji Halmar posiada na wyposażeniu funkcjonalny pojemnik na pościel. Marzysz o łóżku z pojemnikiem? Dzięki tej możliwości, inteligentnie zagospodarować ograniczoną przestrzeń mieszkalną. Pojemnik często występuje w formie szuflady, wysuwanej od frontu lub z boku łóżka. Co w nim przechowasz? Najczęściej wkładamy tam pościel, pled, czy też dodatkowe poduszki. Możesz także schować w nim rzadziej używane ubrania. Tak naprawdę to od ciebie zależy, co chcesz w takim schowku trzymać. Łóżko z szufladami to często wybierany z oferty Halmar model łóżka.

Które wybierasz - łóżko tapicerowane czy drewniane? Każde z nich posiada zalety i wady. Wszystko zależy od tego, jakie masz wymagania. Większość łóżek drewnianych charakteryzuje styl klasyczny. W przypadku łóżek tapicerowanych – mowa jest o nowoczesności. Te drugie cechuje bardziej przytulny design w stosunku do łóżek drewnianych. Łóżka z drewna mają raczej surowy i zimny wygląd lecz wiele zależy od wybarwienia i ozdobników. Drewno często łączy się z metalem, dzięki czemu bryła zyskuje większą trwałość. W przypadku łóżek tapicerowanych - jaki materiał wybrać? Prawdopodobnie najważniejszy jest dla nas jego kolor, ale warto też pamiętać o odporności na promienie UV i ewentualne zabrudzenia. Warto wspomnieć, że tapicerkałóżka nie jest tak mocno eksploatowana, jak ta na zastawie wypoczynkowym, zatem stopień ścieralności nie jest tutaj istotny.Szczegóły łóżka tapicerowanego Evora Halmar:

Łóżko z szufladami
materiał: tkanina / drewno lite
kolor: tkanina – beżowy, drewno – orzech
łóżko bez materaca
styl nowoczesny/glamour/art deco

Opis

Szerokość
164
Wysokość
111
Głębokość
215
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu