• Darmowa dostawa!
Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar
search
  • Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar
  • Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar
  • Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar
  • Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar
  • Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar

Avanti Łóżko 160 Cm Z Szufladami Popiel Halmar

Chcesz mieć funkcjonalny pojemnik na pościel z przodu łóżka? Model Avanti marki Halmar spełnia ten wymóg.

Dostępny od ręki

2 499,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 170 cm wysokość: 118 cm głębokość: 209 cm

Ilość

Łóżka tapicerowane pikowane są bardzo często wybierane. Sposób pikowania bywa różny. Piki rozmieszczane są w różnym zagęszczeniu, dzięki czemu powstają rozmaite wzory. Dodatkowy element ozdobny stanowią guziki, ozdobniki i inne dodatki. Do tego zabiegu wykorzystywane są miękkie i elastyczne tkaniny takie jak welury, aksamity, szenile czy skóry miękkie. Warto pamiętać, że nie należy pikować grubych i twardych skór, z powodu ich braku podatności na zabiegi tapicerskie. Dzięki pikowaniu meble mogą nabrać eleganckiego wyglądu, a także zwiększyć komfort. Mówi się, że efektowne pikowania będą stylowym dodatkiem w każdym wnętrzu.

Jeden z częściej kupowanych rozmiarów to łóżko tapicerowane 160x200. Czy takiego rozmiaru szukasz? To optymalny rozmiar wybierany jako wyposażenie głównie mieszkań, cechujących się ograniczoną powierzchnią sypialni. Ponadto taki wymiar łóżka gwarantuje komfort podczas snu dla dwóch średniego wzrostu dorosłych osób. Marka Halmar oferuje w ramach naszego sklepu internetowego bardzo dużą ilość takich łóżek. Sprawdzisz?

Marzy ci się łóżko tapicerowane z pojemnikiem. Większość modeli łóżek w ramach kolekcji Halmar posiada na wyposażeniu funkcjonalny pojemnik na pościel. Dzięki tej możliwości, możesz sprytnie zagospodarować zbyt małą przestrzeń mieszkalną. Pojemnik funkcjonuje jako szuflada, otwierana od frontu lub z boku stelaża łóżka. Co przechowasz w takim schowku? Najczęściej wkładamy tam pościel, pled czy też dodatkowe poduszki. Czasem w tym miejscu schowasz rzadziej używane ubrania. Tak naprawdę to od ciebie zależy, co chcesz trzymać w takim pojemniku łóżka. Łóżko tapicerowane z szufladami to często wybierany z oferty Halmar model łóżka.

Które wybierasz - łóżko tapicerowane czy drewniane? Każde z nich posiada plusy i minusy. Wszystko zależy, czego szukasz? Jakie masz potrzeby? Większość łóżek drewnianych cechuje stylistyka raczej klasyczna. W przypadku łóżek tapicerowanych - mówimy o nowoczesności. Te drugie natomiast wyróżnia bardziej przytulny wygląd. Łóżka z drewna mają dość surowy i zimny wygląd, lecz wiele zależy od wybarwienia i dodatkowych elementów. Drewno często łączy się z metalem, dzięki czemu bryła jest bardzo solidna. W przypadku łóżek tapicerowanych, jaki materiał wybrać? Prawdopodobnie najważniejszy jest kolor, ale warto też pamiętać o odporności na promienie UV i ewentualne zaplamienia. Warto wspomnieć, że tapicerka łóżka nie jest tak mocno eksploatowana, jak ta na kanapie czy fotelu.

Chcesz kupić łóżko tapicerowane tanio? Poznaj ofertę marki Halmar, a na pewno wybierzesz łóżko idealne dla siebie. Dostępne są łóżka tapicerowane otwierane do góry, łóżka tapicerowane podnoszone, czy też często wybierane łóżka tapicerowane pikowane i łóżka tapicerowane nowoczesne. Co powiesz na model Avanti? To w kolorze popielatym łóżko z pikowanym zagłówkiem, który nadaje mu bardzo elegancki wygląd. Jest doskonałe na wnętrz w stylu glamour czy też art deco. Łóżko posiada szeroką szufladę od frontu, pełniącą funkcję pojemnika na pościel.

Szczegóły łóżka tapicerowanego Avanti Halmar:

materiał: tkanina / drewno lite
kolor: tkanina – popielaty, drewno – orzech
łóżko bez materaca

Opis

Szerokość
170
Wysokość
118
Głębokość
209
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny