• Darmowa dostawa!
Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika Popiel Halmar
search
  • Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika Popiel Halmar
  • Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika Popiel Halmar

Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika Popiel Halmar

Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika firmy Halmar to łóżko sypialniane z pojemnikiem na pościel wykonane z miękkiej, lecz wytrzymałej tkaniny velver w kolorze popielatym. Piikowane , oryginalne wezgłowie to coś dla miłośników geometrycznych wzorów.
1 845,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 161 cm wysokość: 106 cm głębokość: 209 cm

Ilość

Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika Popiel Halmar to stabilne, wysokie łóżko z wysuwanym pojemnikiem na pościel. Wzrok przyciąga dekoracyjne wezgłowie ze wzorami geometrycznymi; całość łóżka jest obita tkaniną velvet w kolorze popielatym. Łóżko posiada wymiary 160 × 200 cm.
Annabel 160 Łóżko Z Funkcją Pojemnika Popiel Halmar jest sprzedawane bez materaca, lecz producent poleca do kompletu w opcji POLARIS 160. Wyważona, spokojna bryła łóżka będzie doskonale prezentować się w nowoczesnej sypialni.

Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, lecz przede wszystkim produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
161
Wysokość
106
Głębokość
209
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny