Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar

  • Darmowa dostawa!
Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar
search
  • Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar
  • Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar
Aloha Łóżko Z Szufladami, firmy Halmar, zostatło wykonane z miękkiej tkaniny w kolorze ciemnej zieleni. Praktyczne szuflady to sposób na opanowanie nawet największego bałaganu w sypialni. Mebel w stylu glamour o wymiarach 90x200cm. Części drewniane z drewna kauczukowego.

Dostępny od ręki

1 729,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 97 cm wysokość: 80 cm

Ilość

Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar to efektowne łóżko z wysuwanymi szufladami w stylu glamour, w których można przechowywać pościel, koce, poduszki. Szczególną uwagę zwraca dekoracyjne pikowane wezgłowie; zapewniające komfortową pozycję w czasie wieczornej lektury; pikowanie widoczne jest też na bokach mebla.
Łóżko posiada wymiary 90 × 200 cm. Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar nie jest sprzedawane w komplecie z materacem, lecz producent rekomenduje w opcji POLARIS 90.
Aloha Łóżko Z Szufladami Ciemny Zielony Velvet Halmar w całości zostało wykonane z tkaniny w kolorze ciemnej zieleni. Całość struktury mebla wykonane jest z litego drewna kauczukowego

Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, lecz przede wszystkim produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
97
Wysokość
80
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu