Filtruj

Kategoria: Ławy

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Umeblowanie salonu powinno uwzględniać potrzeby domowników, jednak należy pamiętać także o gościach, którzy będą w nim przyjmowani. Chcąc zachować komfort spotkań towarzyskich, warto zainwestować nie tylko w wygodne meble wypoczynkowe, jak sofy i kanapy, ale także w praktyczne ławy do salonu. Dopasowana ława stylowo uzupełni aranżację pomieszczenia i zwiększy jego funkcjonalność. Taki mebel jest doskonałą alternatywą dla stolika kawowego i ułatwia serwowanie napojów. Na co dzień ławy do salonu można wykorzystać jako miejsce na czasopisma, pilota, telefon i drobne akcesoria. W naszym salonie meblowym oferujemy trwałe, solidne ławy cenionych producentów, takich jak Forte, Signal Meble, Wajnert czy Bydgoskie Meble.

Ławy do salonu jako uzupełnienie kompletu wypoczynkowego

Ławy do salonu są świetnym uzupełnieniem dowolnego kompletu wypoczynkowego. Jako że z sofami, kanapami i fotelami tworzą funkcjonalną całość, warto dopasować je do siebie pod względem stylistycznym. Wybierając konkretną ławę, należy jednak zwrócić uwagę nie tylko na jej kształt, kolor i sposób wykończenia, ale przede wszystkim, na jej wymiary. Powinna być dostosowana zarówno do wysokości innych mebli, jak i do potrzeb domowników. W naszym asortymencie można znaleźć ławy do salonu o różnej wysokości i szerokości, wykonane z różnego typu materiałów w wielu wersjach kolorystycznych.

Centrum Meblowe Domar - szczawnicka.pl oferuje ławy do salonu urządzonego w dowolny sposób. Posiadamy szeroką ofertę klasycznych ław o prostych bryłach i zachowawczych wykończeniach. Ich ograniczone zdobnictwo pozwala w pełni skupić się na walorach użytkowych. Proste, gładkie blaty gwarantują komfort serwowania napojów i z powodzeniem pełnią funkcję niewielkich stolików. Proponowane klasyczne ławy do salonu doskonale pasują do wszelkich wnętrz, bez względu na styl ich urządzenia.

Praktyczne ławy do salonu w wersji nowoczesnej

W naszej ofercie można znaleźć również nowoczesne ławy do salonu. Są wykonane nie tylko z powszechnie stosowanych płyt meblowych i naturalnego drewna, ale także ze szkła hartowanego i metalu chromowanego. Design ław oraz materiały wykorzystane do ich produkcji celują w trendy typowo modernistyczne. Nowoczesne ławy do salonu pasują do mebli utrzymanych w tonie współczesnej estetyki. Mimo to można śmiało wykorzystać je jako dodatek urozmaicający klasyczny wystrój wnętrz. Oryginalne fasony wprowadzą powiew świeżości do tradycyjnej aranżacji.

Szczególną grupę produktów w tej kategorii stanowią dwupoziomowe ławy do salonu. Występują w wersjach wykonanych z jednego materiału lub łączonych. W każdej postaci dają dwa razy więcej powierzchni użytkowej, ponieważ poza blatem, do wykorzystania udostępniają jeszcze dolną półkę. Modele z jednego materiału są zwykle w całości wykonane z drewna lub płyt MDF. Oferujemy także nietypowe, dwupoziomowe ławy do salonu łączące w sobie drewno, szkło i stal. Nadaje im to oryginalnego wyglądu i zwiększa możliwości ich dopasowania do innych mebli.