Hubert8 Krzesło Biały / Tap: Inari 23 Halmar

Hubert8 Krzesło Biały / Tap: Inari 23 Halmar
search
  • Hubert8 Krzesło Biały / Tap: Inari 23 Halmar
  • Hubert8 Krzesło Biały / Tap: Inari 23 Halmar
Drewniane krzesło model Hubert8 wyróżnia się tradycyjną linią oraz uniwersalną kolorystyką. Zachwyci miłośników klasyki.Konstrukcja powstała z litego drewna bukowego w białym kolorze, siedzisko oraz oparcie tapicerowane tkaniną w kolorze szarości wpadającej w brązy.

Dostępny od ręki

255,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 51 cm wysokość: 45 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Hubert8 Krzesło Biały / Tap: Inari 23 Halmar to drewniane krzesło o tradycyjnej linii, które ozdobi każdy salon oraz jadalnie.
Model Hubert 8 o wymiarach 45/51/90 cm
Hubert8 Krzesło Biały / Tap: Inari 23 Halmar został wykonany z litego drewna bukowego pomalowanego na biały kolor, siedzisko oraz oparcie tapicerowane miękką tkaniną w kolorze szarości (Inari 23).

Firma Halmar to fabryka z polskimi korzeniami, rodzinna wykonująca meble modułowe do samodzielnego montażu, powstała w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, a nade wszystko obecnie produkuje, zaprojektowane przez własnych projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
51
Wysokość
45
Głębokość
90
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :