Gerard3 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar

Gerard3 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar
search
  • Gerard3 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar
Gerard3 Krzesło Dąb Sonoma to model serii Gerard 3 wybarwiony na kolor jasnego dębu Sonoma.Jasny korpus w górnej części posiada kratkowane ozdobne oparcie harmonizujące z szarawą tapicerką wyprodukowaną z tkaninu Inari 23. Model ten doskonale będzie pasował do klasycznych wnętrz.

Dostępny od ręki

279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 43 cm wysokość: 44 cm głębokość: 96 cm

Ilość

Miłośnicy prostoty oraz funkcjonalności będą zachwyceni modelem Gerard3 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar, bedzie to strzałem w dziesiątkę w aranżacji wnętrz klasycznych oraz prostych. Gerard3 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar wykonane zostało z litego drewna bukowego w jasnym odcieniu dąb sonoma , taka kolorystyka polecana jest do niewielkich wnętrz, które może rozjaśnić. Krzesło jadalniane ma wysoką sylwetkę z wysokim oparciem częściowo z ozdobną kratką. Oparcie i siedzisko obito tkaniną Inari 23 w kolorze beżowym, co tworzy harmonijną całość. Wymiary mebla to 44/43/96 cm.
Halmar to rodzinny biznes, z polskimi korzeniami, powstały w roku 1989 roku. Halmar to przede wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego, przez projektantów krajowych. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.
Halmar to gracz z olbrzymim doświadczeniem na rynku meblarskim, z wiedzą oraz profesjonalnymi, zautomatyzowanymi magazynami, rozbudowaną logistyczną bazę, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble dostępne w Halmar to rożnorodna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
43
Wysokość
44
Głębokość
96
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu