Komoda Rossano 3SZ Mebin

Komoda Rossano  3SZ Mebin
search
  • Komoda Rossano  3SZ Mebin
  • Komoda Rossano  3SZ Mebin

szerokość: 122 cm wysokość: 91 cm głębokość: 50 cm

Komoda ROSSANO 3SZ MEBIN

O cenę proszę zapytać sprzedawcę w sklepie.

OPIS:
 

Kolekcja Rossano to funkcjonalne i gustowne meble do salonu, jadalni i sypialni. Kolekcja daje bogate możliwości aranżacji wnętrz oferując szeroki wybór brył modułowych. Produkowana w dwóch wybarwieniach: bianco i notte.
Fronty brył zrobiono z litego drewna dębowego, które połączono z ciemnym szkłem lub tkaniną obiciową (w sypialni). W wersji bianco te różniące się kolorystycznie elementy tworzą oryginalną zgodność kontrastu, zaś w wersji notte ciemny brąz i czerń dopasowują się wzajemnie, podkreślając urok mebli. W kolekcji znalazły się miedzy innymi: praktyczne szafki-barki, panel TV, barki, witryny, szafy oraz stoły i stoliki.
Naturalne drewno, atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji.

Oprócz pakownych mebli do przechowywania w sypialni powinny znaleźć się również mniejsze meble uzupełniające. Niewielka komoda Rossano pozwoli ergonomicznie zagospodarować wnętrze oraz uporządkować drobne elementy garderoby. Wykonana w okleinie naturalnej posiada front z litego drewna dębowego. W trzech szufladach zastosowano wygodny mechanizm otwierania dotykowego. Całość prezentuje się prosto, ale modnie i elegancko. Dwa warianty wybarwienia pozwalają na stworzenie dwóch zupełnie różnych aranżacji. Naturalny dąb bianco to synonim ciepła i przytulnej atmosfery, natomiast brązowy dąb notte prezentuje się tajemniczo i intrygująco. Zestawiając komodę z łóżkiem, szafą i toaletką z kolekcji Rossano stworzysz kompletny i harmonijny zestaw do sypialni.

WYMIARY:

Szerokość: 122 cm
Głębokość:  50 cm
Wysokość:   91 cm

MATERIAŁY:

- front: lite drewno lakierowane
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe

KOLORYSTYKA:

- Dąb bianco naturalny

Meble z kolekcji Rossando producenta mebli Mebin wykonane są z naturalnego drewna. Atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji. 


 

 

Opis

Szerokość
122
Wysokość
91
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Rossano Mebin: