Komoda Linate TYP 42 Wójcik

 • Promocja
 • -20%
Komoda Linate TYP 42 Wójcik
search
 • Komoda Linate TYP 42 Wójcik
 • Komoda Linate TYP 42 Wójcik
 • Komoda Linate TYP 42 Wójcik
 • Komoda Linate TYP 42 Wójcik
 • Komoda Linate TYP 42 Wójcik
 • Komoda Linate TYP 42 Wójcik
Przyjemnie urządzony salon czy przedpokój jest możliwy jeżeli wybierze odpowiednie meble pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym, które postawione w danym pomieszczeniu pozwalają stworzyć elegancki i komfortowy model życia w naszych własnych domach. Tak przyjemne miejsce można stworzyć z kolekcją Linate Marki Meble Wójcik.

Dostępny od ręki

1 199,00 zł
959,20 zł Zniżka 20%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 959,20 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 164 cm wysokość: 87 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Nowoczesne meble pokojowe charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz ciekawym wizerunkiem. Sprawiają, że pomieszczenie nabiera nowego wyglądu, a właściciel tworzy miejsce wygodne do życia, gdzie odpoczywa, pracuje, uczy się oraz spędza czas z rodziną i znajomymi. Wiodący na polskim rynku producent mebli - Meble Wójcik posiada w asortymencie meble nowoczesne w kolorze białym o prostej, geometrycznej strukturze, która wprowadza w pomieszczeniu designerski styl w połączeniu z minimalizmem. Meble Wójcik Linate to właśnie tego typu meble, które efektownie wprowadzają zmiany zarówno w mniejszych mieszkaniach jak i dużych domach. Jednym z bardziej potrzebnych i wygodnych mebli pokojowych są komody pokojowe o ciekawych dodatkach jak oszklenie, czy dużej ilości półki.
alt
Komoda Linate typ 42 Wójcik jest stylową, elegancką i nowoczesną komodą pokojową, która służy do wprowadzania do pomieszczenia wygodne wyposażenie, które skutecznie zapanuje nad porządkiem. Komoda Linate typ 42 została wyposażona w części frontowej w szklane szyby, gdzie zamontowano szkło hartowane, które warto stosować do eksponowania naszych zdjęć rodzinnych, kwiatów, czy dodatków ze szkła i lustra. Komoda Linate Typ 42 Wójcik została wyposażona w 8 półek, które służą do przechowywania przedmiotów według uznania właściciela domu czy mieszkania. Frontowa część komody, została wyposażona w 3 drzwi. Po prawej stronie i w części środkowej fronty mają szklane zabudowanie, w którym można układać dekoracje i liczne dodatki. W tej części witryny można zainstalować oświetlenie ledowe, które efektywnie wpływa na wizerunek danego salonu czy pokoju dziennego.

Komoda Linate Typ 42 Wójcik została wyposażona w części wewnętrznej w kolorze dębu truflowego, który przypomina ciemny kolor zadymionego drewna. Komoda Linate Typ 42 Wójcik charakteryzuje się jasnym, białym z połyskiem frontami wykonanymi z płyt MDF. Za to korpus również biały został stworzony z wysokiej klasy płyt wiórowych laminowanych odpornych na uszkodzenia. Komoda Linate 42 pasuje do pomieszczeń większych, z dużym metrażem, którą można wyeksponować poprzez interesujące oświetlenie oraz grę świateł przy zastosowaniu luster zamieszczonych na innych meblach w danym pomieszczeniu. Taka komoda służy przede wszystkim do celów organizacyjnych, aby skutecznie zarządzać przestrzenią i przedmiotami, które się w niej znajdują.

Meble Wójcik Linate stanowią dobry sposób, na stworzenie komfortowego miejsca do życia, w naszym własnym domu. Meble Linate to nie tylko komody pokojowe, to także szafy do pokoju, czy interesujące witryny. Komoda Linate Typ 42 Wójcik to idealny produkt do stworzenia w domu - bieliźniarki. Poprzez zastosowanie dużej ilości wnęki w części wewnętrznej możemy zagospodarować je tak, aby swoje miejsce znalazły pościele, ręczniki oraz liczne dodatki do sypialni. Komoda Typ 42 to inwestycja na lata, jest produktem wysokiej jakości dobrze wpływającej na jakość używania i zarządzania przestrzenią.

Meble Wójcik Linate to bogata baza produktów do wyposażenia wnętrz. Można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do życia, zarówno w większych domach jak i w pomieszczeniach mniejszych jak kawalerki, które potrzebują mebli wygodnych w organizacji i funkcjonalności.

Atuty stosowania komody pokojowej:
 1. Przyjemne miejsce do zorganizowania przestrzeni na ubrania;
 2. Produkt jako ciekawy dodatek do pomieszczenia wizerunkowy;
 3. Można zastosować komodę pokojową jako bieliźniarkę;
 4. Bogata gama produktów tego typu na polskim rynku meblarskim;

Opis

Szerokość
164
Wysokość
87
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Ilość szuflad
brak
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355028870
MPN
6001038000032

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: