Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik

 • Promocja
 • -16%
Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik
search
 • Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik
 • Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik
 • Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik
 • Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik
Przyjemne miejsce do mieszkania, to takie którym można łatwo zarządzać w sprzątaniu, a także miło wpływa na nasze samopoczucie. Komoda Cortina TYP CNAK4 4D-2S Wójcik to produkt o klasycznej formie, który wprowadza do pomieszczenia pewien styl w prostocie i minimalizmie. Komody pokojowe to dobra inwestycja na lata, służą do samodzielnego montażu.

Dostępny od ręki

1 509,00 zł
1 267,56 zł Zniżka 16%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 207,20 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 185 cm wysokość: 86 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Wygodne miejsce do zamieszkania charakteryzuje się takim doborem mebli, które spełniają nasze oczekiwania pod względem wyglądu jak i funkcjonalności. Meble marki Wójcik to produkty wykonane z solidnych płyt wiórowych laminowanych, wyposażone we fronty i korpus z takiego materiałów, tak aby stanowiły one dobrą metodę na stworzenie miejsca odpornego na uszkodzenia i zabrudzenia w codziennym życiu. Meble Wójcik to klasyczne meble pokojowe, które nadają przestrzeni interesującego stylu w minimalistycznym nurcie oraz pokazanie, że w klasycznych meblach mogą pojawić się elementy nowoczesności.

Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik to wygodna komoda pokojowa, gdzie można z jej udziałem stworzyć wygodną organizację przedmiotów i rzeczy w danym pomieszczeniu. Komoda Cortina jest komodą pokojową, ale może stanowić bardzo dobry dodatek do jadalni czy kuchni, ponieważ posiada wiele wnęk, półek, a także prezentuje się stylowo, w prostym klasycznym kształcie. Komoda Cortina TYP CNAK04 4D-2S Wójcik została wykonana tak jak większość mebli Wójcik z materiałów jak płyty wiórowe laminowane, zarówno część frontowa jak i korpus wykonane są z tego typu materiałów.

Atuty Komody pokojowej:

 1. Dobre zagospodarowanie przedmiotami w pokoju dziennym;
 2. Wygodne użytkowanie przez lokatorów produktu wysokiej klasy;
 3. Zastosowanie w pokojach młodzieżowych
 4. Element wyposażenia pokoi w hotelach i apartamentów;
 5. Uniwersalność;
alt


Poza tym komoda pokojowa Cortina pokazany w tym modelu jest dość uniwersalna, ze względu na średni wymiar. Komoda posiada w zewnętrznej części dwie pary drzwi, środkowa część posiada oszklenie wykonane ze szkła hartowanego. W takiej wnęce, za szkłem można postawić nasze ulubione książki, dodatki związane z jedzeniem i piciem jak kieliszki czy zastawy stołowe oraz liczne świeczniki oraz bibeloty typy figurki lub prace ręczne. Komoda Cortina Typ CNAK04 4D-2S po każdej ze stron posiada również drzwiczki, które wykończone są uchwytami metalowymi, które posiadają mechanizm cichego zamykania drzwi.

Komody pokojowe mogą mieć zastosowanie nie tylko w pokojach dziennych, ale również w pokojach młodzieżowych i sypialni.

Pokój dla młodzieży potrzebuje mebli, które zagospodarują miejsce do nauki, a także do przechowywania rzeczy i przedmiotów młodej osoby w jej domowym zaciszu. Młoda osoba potrzebuje mebli ekonomicznych, które zajmują mało miejsca, a przy tym posiadają dużo półek i szafek, w którym można ukryć zarówno ubrania, buty, jak i przedmiot związane z wiedzą i szkolnictwem.

Komoda w sypialni natomiast może stanowić znakomite miejsce do stworzenia domowego miejsca na organizowanie bieliźniarki. Przyjemne miejsce wypełnione zapachem lawendy, w której poukładane są pościele, koce, pledy oraz poszewki na poduszki może stanowić idealnym punktem właśnie w sypialni jeżeli zastosujemy wygodną komodę Cortina TYP CNAK4 4D-2S, która posiada wiele elementów do zagospodarowania danym pomieszczeniem.

Kolorystyka marki Cortina to meble wykonane w barwie dębu Grandson, która ma w sobie wiele ciepłej i przytulnej aury. Z meblami Cortina marki Wójcik można stworzyć nie tylko miejsce do mieszkania, ale również przytulne miejsce do organizowania spotkań rodzinnych oraz z przyjaciółmi, gdzie przy dobrych meblach organizować można gry oraz imprezy okolicznościowe.

Komoda Coritna TYP CNAK4 4D-2S może zostać zamontowana również w dobrze wyglądających prestiżowych hotelach, ponieważ takie klasyczne meble w tego typu branży są bardzo wychwytywane.
 

Opis

Szerokość
185
Wysokość
86
Głębokość
41
Ilość szuflad
2
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 15%
Wójcik 20%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355056958
MPN
6000000001552

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: