Komoda 3SZ Pik Mebin

Komoda 3SZ Pik Mebin
search
  • Komoda 3SZ Pik Mebin
  • Komoda 3SZ Pik Mebin
  • Komoda 3SZ Pik Mebin
  • Komoda 3SZ Pik Mebin

szerokość: 100 cm wysokość: 110 cm głębokość: 50 cm

Komoda 3SZ  Pik Mebin

OPIS:
O cenę proszę pytać sprzedawcę.


Kasztan daje wrażenie ciepła w pokoju, gdzie znajdzie się taka kolekcja. Kolekcja PIK łączy industrialne wzornictwo i nowoczesność, jest odpowiednia do salonu, jadalni i sypialni. Kolorystyka kasztan i dąb naturalny Lager dają wrażenie ciepła w pokoju. Całość wzbogaca ciekawe wzornictwo: metalowe nogi i poduchwyty. Wzmacnia to industrialne wrażenie i polepsza doświadczenia związane z tą kolekcją. Dodatki takie jak system cichego domykania drzwiczek oraz oświetlenie LED z wyłącznikiem pojemnościowym są ważną jego częścią. Blaty wszystkich stołów charakteryzują się wzmocnioną odpornością na podwyższone temperatury. 

Praktyczna komoda pomaga nie tylko zachować w czystości i porządku zbiory książek czy innych domowych przedmiotów, ale daje poczucie porządku wprowadzonego do pokoju. Pozwala schować wiele rzeczy, które są częścią życia domowego.

Komoda z Kolekcji Pik będzie doskonałym dodatkiem do industrialnego wnętrza. Metalowe nogi dodają meblowi lekkości i podkreślają loftowy styl mebla. Trzy  pojemne szuflady  dadzą również sporo miejsca do przechowywania.

WYMIARY:

Szerokość 100 cm
Głębokość  50 cm
Wysokość  110 cm

MATERIAŁY:

Korpus: okleina naturalna
Fronty: lite drewne
Nogi: metal

KOLORYSTYKA:

- Dąb naturalny Lager

Pik to wyjątkowa kolekcja mebli producenta MEBIN, która sprawdzi się w salonie, jadalni jak i sypialni, z frontami z litego drewna i korpusami w okleinie naturalnej. Zachwyca oryginalnymi bryłami w stylu industrialnym oraz piękną kolorystyką.


 

Opis

Szerokość
100
Wysokość
110
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
loftowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Pik Mebin: