Komoda 2D4SZ Riva dąb burgundzki Mebin

Komoda 2D4SZ Riva dąb burgundzki Mebin
search
  • Komoda 2D4SZ Riva dąb burgundzki Mebin
  • Komoda 2D4SZ Riva dąb burgundzki Mebin
  • Komoda 2D4SZ Riva dąb burgundzki Mebin
Komoda 2D4SZ Dąb burgundzki Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 182 cm Głębokość: 53 cm Wysokość: 82 cm

szerokość: 182 cm wysokość: 82 cm głębokość: 53 cm

Komoda 2D 4SZ DąbRIVA dąb burgundzki Mebin

OPIS:

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.


Czy można osiągnąć styl dobrego, sprawdzonego wzornictwa i jednocześnie dodać nowoczesne technologie w meblach? Kolekcja mebli RIVA pokazuje, że tak. Kolekcja Riva to meble w stylu nowoczesnym, przeznaczone do jadalni i sypialni. Fronty wykonano z litego drewna dębowego, a korpusy pokryto naturalną okleiną dębową. Elegancki dąb burgundzki o ciemnej, głębokiej brązowej barwie, w zestawieniu z naturalnymi materiałami i szkłem Antisol tworzy nastrojową kompozycję, kreując wnętrza o niepowtarzalnym uroku. Meble sprawiają wrażenie masywnych i ciężkich, ale odpowiednie proporcje geometrycznych form, wprowadzają ład i harmonię opartą na symetrii. Koresponduje z nią perfekcyjne wykończenie łagodnie zaoblonych krawędzi. Efektowne, gięte uchwyty nadają bryłom szczególnej elegancji i wdzięku. Delikatny rysunek słojów drewna o nieregularnych liniach sprawia, że powierzchnie blatów, frontów i cokołów zyskują dekoracyjną strukturę. Meble posiadają też ciekawe technologicznie rozwiązania, takie jak system otwierania szuflad i drzwi push to open czy energooszczędne oświetlenie LED.

Komoda 2D 4SZ  dąb burgundzki należy do kolekcji RIVIA producenta Mebin. 
Praktyczna komoda pomaga nie tylko zachować w czystości i porządku zbiory książek czy innych domowych przedmiotów, ale daje poczucie porządku wprowadzonego do pokoju. Pozwala schować wiele rzeczy których nie chcemy eksponować, a które są częścią życia domowego.
Jeśli szukasz oryginalnego i funkcjonalnego mebla do Twojego salonu lub jadalni wybierz dwudrzwiową komodę Riva, która posiada wewnątrz dwie półki oraz znajdujące się  pośrodku cztery szuflady.  Drzwiczki  zostały wyposażone w drewniane uchwyty oraz zawiasy z cichym domykiem. 
Osadzony na niskich nóżkach mebel odznacza się miękkimi liniami boków i frontu oraz klimatyczną kolorystyką będącą połączeniem dekoru Dębu Burgundzkiego i czerni. Komoda wykonana została w połączeniu drewna dębowego, naturalnej okleiny i szkła Lacobel. 

WYMIARY:

Szerokość: 182 cm
Głębokość:  53 cm
Wysokość:   82 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno lakierowane, szkło Lacobel
- korpus: płyta fornirowana lakierowana, obrzeże korpusu: fornir
-  uchwyty wykonane z litego drewna
- zawiasy z cichym domykiem

KOLORYSTYKA:
- Dąb burgundzki

Kolekcja Riva producenta mebli Mebin choć jest na wskroś nowoczesna, ma w sobie coś z ducha sztuki użytkowej początków ubiegłego stulecia. Bogaty wybór brył, a także klasa i styl tej kolekcji wynikające z dobrego wzornictwa, jakości materiałów i funkcjonalności, pomogą zaaranżować niejedno oryginalne wnętrze klimatycznej jadalni czy sypialni.

 

Opis

Szerokość
182
Wysokość
82
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Riva Mebin: