Blanco 06 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Komoda ML Meble
search
  • Blanco 06 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Komoda ML Meble
  • Blanco 06 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Komoda ML Meble
  • Blanco 06 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Komoda ML Meble
  • Blanco 06 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Komoda ML Meble

Blanco 06 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Komoda ML Meble

Komoda pokojowa z dużą ilością szafek i półek, gdzie dany produkt można postawić zarówno w salonie jak i w sypialni. Luksusowy produkt w atrakcyjnej cenie. 
1 189,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 165 cm wysokość: 96 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Nowatorskie meble pokojowe można zastosować również na mniejszych metrażach jak w przestrzeni gdzie mieszkają osoby będące jeszcze bardzo młode lub takie które kochają mniejsze mieszkania. Meble pokojowe Blanco to sposób na stworzenie ciekawego miejsca do mieszkania i pracowania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pod nazwą płyty wiórowe laminowane o niestandardowym wykończeniu z obszegowaniem ABS na frontach, gdzie w nich wykorzystano płyty MDF. W kolekcji mebli pokojowych Blanco warto przyjrzeć się nowatorskim komodą pokojowych, które można wykorzystać na wiele sposobów i to w różnych pomieszczeniach.
alt
Komoda pokojowa Blanco 06 ML Meble została wykonana w kolorze sosny śnieżnej z elementami w postaci wstawek w barwie New Grey. Jest to potężny mebel, który pomieści się w dużym domu, ale również może mieć cechę głównego produktu w mniejszym pomieszczeniu czy w małej kawalerce. Kiedy mieszkamy sami na mniejszym mieszkaniu, nie potrzebujemy tak dużo rzeczy, dlatego komoda pokojowa Blanco 06 ML Meble jest w stanie pomieścić sporą ilość rzeczy w kategorii ubrania dzienne oraz bielizna osobista. Wyposażona w dużą ilość półek, pozwala na takie zorganizowanie kawalerki, że jednym tylko przedmiotem można uporządkować ¾ całego miejsca zamieszkania.

Komoda pokojowa Blanco 06 ML Meble należy do kategorii mebli białych z nowoczesnym designem, który znacząco może odmienić wizerunek niejednego pomieszczenia. Komoda posiada półki oraz fronty zamykane bezuchwytowo w sposób cichy. Można z udziałem takiej komody w dużym domu stworzyć domową bieliźniarkę jako elementy w postaci komody do sypialni, gdzie nad blatem można zamontować telewizor oraz inne dodatki w postaci eleganckich i okazałych dekoracji wykonanych ze szkła, metalu oraz tkaniny. Taką komodę można wyposazyć również w rośliny i kwiat na blacie.

Komoda do sypialni Blanco 06 ML Meble jest w stanie pomieścić sporą ilość rzeczy, ubrań oraz licznych pościeli tworząc bieliźniarkę na pościele. Takie produkty znakomicie poprawiają funkcjonowanie obszaru związanego z przechowywaniem pościeli, kocy oraz licznych poduszek, które z wiekiem jak stajemy się starsi może w naszej przestrzeni znacząco przybywać. Komody do sypialni Blanco zazwyczaj są bardzo pojemne, można w nich przechowywać sporą ilość rzeczy różnego rodzaju, tworząc klimatyczne miejsce, a także dobrze zorganizowany dom.

Komoda do sypialni to produkt ułatwiający organizowanie porządku w sypialni, przez co można znacząco zmienić wizerunek danego pomieszczenia i jakość naszego życia. Sypialnia to miejsce, gdzie dużo czasu spędzamy, potrzebne jest odpowiednie miejsce do przechowywania różnych pościeli czy kocy. Meble pokojowe Blanco to sposób na stworzenie wygodnego miejsca do życia i pracy w domowych zakamarkach. Takie meble mają często kształt brył, w przypadku komody 06 mamy kształt prostokąta w systemie poziomym. Meble tego typu mają element mebli modułowych, które można w prosty sposób połączyć pomiędzy modelami z danej kolekcji.

Tworzenie wygodnego miejsca do życia, wymaga posiadania odpowiednich mebli, ale warto wybierać takie które poprawiają organizację danego mieszkania czy domu oraz mają ciekawy wygląd, który sprawia, że w takim miejscu czujemy się znakomicie i mamy motywację do pracy i działania.

Atuty mebli Blanco:
  1. Elegancki design;
  2. Nowoczesny wygląd;
  3. Białe, jasne meble;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
165
Wysokość
96
Głębokość
42
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

MPN
1BLAN06-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Blanco ML Meble: