Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar

  • Darmowa dostawa!
Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
search
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
  • Hasel Fotel Gabinetowy Czarny / Popiel Halmar
Fotel Hasel to fotel gabinetowy wykonany w połączeniu koloru czarnego i popielu. Posiada materiał jak eco skóra, element siatki w oparciu i regulowane podłokietniki. Fotel z elementami kółek umożliwiające swobodne przemieszczanie się po powierzchni.
649,00 zł

Wysyłka w ciągu: 7 tygodni,

szerokość: 68 cm wysokość: 110 cm głębokość: 78 cm

Ilość

Praca zawodowa to czas, kiedy człowiek dorosły spędza w nim długi okres swojego życia. Jeśli jesteśmy osobami pracującym w pozycji siedzącej warto zainwestować w wygodne fotele gabinetowe i do pracy jak można odnaleźć w fercie firmy Halmar. Takie fotele są ergonomiczne, pozwalają na kilkugodzinną pracę zawodową przy komputerze. Takie fotele są wykonane z wysokiej jakości materiałów, wprowadzają znaczące zmiany wizerunkowe w pomieszczeniu gabinetowym, wykorzystywane są w pracy tak zwanej Home office, jak również w przestrzeni biurowej pod nazwą Open Space.

Fotel gabinetowy Hasel czarny Halmar to wygodne miejsce do siedzenia jakie można spożytkować do pracy zawodowej przy komputerze. Fotel jest solidnie wykonany posiada czarny wygląd, a na oparciu znajduje się termoaktywna siatka ułatwiająca przepływ powietrza. Fotel gabinetowy Hasel posiada funkcję Multiblock, posiada regulowane podłokietniki, a siedzisko wykonane jest w całości z czarnej eco skóry, a oparcie częściowo z tego samego materiału z elementem siatki. Fotel gabinetowy można zastosować jako fotel gamingowy dla zwolenników gier sportowych na komputerze jak i osób uprawiających e-sport.

Fotel gabinetowy z kółkami Hasel posiada plastikowe kółka i stelaż w kolorze czerni. Sam fotel posiada również elementy popielate nadające fotelowi pewnej tajemniczości i elegancji. Tego typu fotele gabinetowe Hasel wykorzystywane są w gabinetach domowych oraz firmach gdzie tworzone jest oprogramowanie czy działalność związana z marketingiem i reklamą w internecie. Tego typu fotele idealnie sprawdzają się do pracy w systemie Home office. Osoba wykonująca pracę zawodową ma możliwość tworzenia wysokiej klasy projektów z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i oprogramowania oraz posiadając odpowiedni fotel do pracy.

Osoby kochające pracę przy komputerze, dużo czasu poświęcają również pasji grania w gry, dlatego takie fotele Hasel idealnie sprawdzają się dla zwolenników grania w gry sportowe oraz strategiczne i zręcznościowe. Fotel gabinetowy Hasel posiada kilka cech fotela gamingowego, posiada regulowane podłokietniki, odpowiednio wysokie oparcie, a także wygodne siedzisko wykonane z ciemnej eco skóry. Taki fotel gabinetowy - gamingowy idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o nowoczesnym wyglądzie, przy większych biurkach z oświetleniem ledowym. Fotel nowoczesny Hasel idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń gabinetowych jak i pokoi graczy.

Jak widać firma Halmar ma w swojej ofercie wysokiej jakości fotele gabinetowe z elementami nurtu gamingowego, takie fotele sprawdzają się w pomieszczeniach związanych z pracą przy komputerze, ale również w pasjach związanych z grami komputerowymi. Fotel gabinetowy Hasel przeznaczony jest do samodzielnego złożenia, pasuje do wielu miejsc, gdzie wykonywana jest praca z komputerem.

Halmar w swoich zestawach mebli oraz poszczególnych modelach posiada wysokiej klasy fotele wypoczynkowe i gabinetowe, które można wybrać i dostosować do wskazanej aranżacji wnętrz. Fotele gabinetowe mają służyć praktycznej pracy zawodowej i zadbać o jakość naszego siedzenia i zadbać o zdrowie naszych pleców tworząc miejsce dostosowane i ergonomiczne do pracy komputerowej czy pracy siedzącej. Fotel Hasel jest meblem przeznaczony do samodzielnego złożenia.

Atuty mebli Halmar:

Duży wybór foteli gabinetowych;
Jakość foteli;
Nowoczesny design;
Ciekawy wygląd;

Opis

Szerokość
68
Wysokość
110
Głębokość
78
Czas dostawy
7-8 tygodni
Czas dostawy w dniach
56
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Styl
nowoczesny
Wysokość siedziska
48
Wysokość maksymalna
118
Maksymalna wysokość siedziska
56
Montaż
Do samodzielnego montażu