Dingo Fotel Młodzieżowy Popiel-Czarny Halmar

Dingo Fotel Młodzieżowy Popiel-Czarny Halmar
search
  • Dingo Fotel Młodzieżowy Popiel-Czarny Halmar
  • Dingo Fotel Młodzieżowy Popiel-Czarny Halmar
  • Dingo Fotel Młodzieżowy Popiel-Czarny Halmar
Fotel Dingo czarno-popielaty Halmar to prosty fotel młodzieżowy do nauki przy biurku, wyposażony w tkaninę membranową oraz funkcjonalną siatkę na oparciu. Fotel dostosowany do prostych biurek Halmar.

Dostępny od ręki

209,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 56 cm wysokość: 41 cm głębokość: 86 cm

Ilość

Proste meble do pracy i nauki ułatwiają zdecydowanie życie w niejednym domu. Takie meble, które są niewymagające ale dobrze się sprawdzają można znaleźć w ofercie firmy Halmar pod nazwą Dingo. Taką nazwą dystrybutor określił młodzieżowe fotele, ale można wykorzystać je również do pracy zawodowej. Dingo fotele występują w kilku wersjach kolorystycznych, niektóre mają bardziej zdecydowane kolory, inne bardziej stonowane, klasyczne.

Fotel młodzieżowy Dingo popiel-czarny Halmar jest eleganckim prostym fotelem do nauki dla uczniów i studentów. Fotel posiada siedzisko z miękkiej tkaniny oraz solidne oparcie zrobione z popielatej siatki. Fotel Dingo pozbawiony jest podłokietników, można swobodnie poruszać rękoma podczas siedzenia. Fotel jest na kółkach gdzie zastosowano stelaż składający się z mechanizmu TILT oraz prostego elementu składającego się na podstawę i nogi z kółkami - wszystko w kolorze czarnym. Fotele młodzieżowe Dingo Halmar można spotkać nie tylko w domowym zaciszu pokoju nastolatka, ale również w szkole, na różnych zajęciach jak laboratoria czy kluby i kółka zainteresowań.

Fotel młodzieżowy Dingo popiel-czerń Halmar jest fotelem funkcjonalnym, pozwalającym na dłuższe przesiadywanie przed laptopem czy komputerem stacjonarnym. Taki fotel jest prosty, elegancki i dobrze wykonany, można również zastosować go w biurze oraz miejscach publicznych, gdzie spotykają się osoby zarówno nastoletnie jak i dorosłe np. na szkoleniach, konferencjach czy różnego rodzaju eventach. Siedzenie fotela zostało wykonane z tkaniny, ale nie takiej która jest ergonomiczna czyli tkaniny membranowej, pasuje jako uzupełnienie oparcia, gdzie zastosowano siatkę.

Model fotela Dingo młodzieżowego Halmar idealnie sprawdza się podczas sesji dla studentów, młode osoby poznają wiedzę i zdają egzaminy czy kolokwia z takim fotelem bez problemu. Poza tym sam fotel nie jest duży, zabiera bardzo mało miejsca, dlatego można postawić go zarówno w niedużym pokoju młodzieżowym jak również w pokoju studenckim np. w akademiku czy wynajmowanej stancji. Zresztą taki fotel jest prosty w montażu, nieważny za dużo i można bez problemu go przenosić w inne miejsca zamieszkania bez rozkładania.

Fotel młodzieżowy Dingo Halmar można postawić z prostym biurkiem wykonanym z drewna, albo w kolorze białym. Dany model Dingo wykonany jest w czarnej i popielatej barwie. Szarość występuje na siatce w oparciu, a pozostałe elementy są całe czarne. Fotel Dingo jest również dość uniwersalny, ponieważ można go zastosować również w biurze, a także jako fotele pracownicze czy miejsce do siedzenia w prywatnym gabinecie w domowym zaciszu.

Meble Halmar to dobrze uporządkowane przestrzennie, gdzie wykonanie mebli jest na wysokim poziomie. Halmar to nowoczesna przestrzeń o ciekawym wyborze spośród asortymentu. Halmar potrafi wprowadzić znaczące zmiany w pomieszczeniach, ponieważ wiele mebli opartych jest o współczesne kanony aranżowania wnętrz. Można w asortymencie Halmar odnaleźć funkcjonalne biurka, duże szafy na ubrania, ergonomiczne nowoczesne fotele do pracy, czy spory wybór mebli młodzieżowy idealnych dla nastolatków w każdy wieku. Meble Halmar posiadają spory wybór produktów do aranżowania wnętrz.

Atuty mebli Halmar:

Jakość;
Wygoda;
Duży wybór;
Ciekawy design;

Opis

Szerokość
56
Wysokość
41
Głębokość
86
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Halmar 5%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :