Darian Bis Fotel Młodzieżowy Popiel Halmar

Darian Bis Fotel Młodzieżowy Popiel Halmar
search
  • Darian Bis Fotel Młodzieżowy Popiel Halmar
  • Darian Bis Fotel Młodzieżowy Popiel Halmar
  • Darian Bis Fotel Młodzieżowy Popiel Halmar
  • Darian Bis Fotel Młodzieżowy Popiel Halmar
Fotel młodzieżowy Darian Bis Halmar popiel to eleganckie miejsce do siedzenia i pracy, który można zamontować przy biurku. Fotel wykonany jest w kolorze popielatym wykonany z tkaniny i tworzywa PVC w kolorach neutralnych i uniwersalnych.
209,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 56 cm wysokość: 84 cm głębokość: 53 cm

Wygodne miejsce do pracy wymaga posiadania funkcjonalnych mebli, które ułatwiają codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych. Takimi meblami, które zdecydowanie poprawiają jakość wykonywania pracy zawodowej można nazwać modele mebli od dystrybutora i importera mebli Halmar. Takie meble mają nowoczesny wygląd, można z ich udziałem zmienić wizerunek niejednego pomieszczenia.

Jednym z modeli mebli typu Darian Bis Fotel młodzieżowy Halmar to funkcjonalny fotel do pracy i nauki, jaki można postawić w pokoju nastolatka lub w miejscu jak gabinet zawodowy. Fotel młodzieżowy Darian Bis Halmar jest prostym, eleganckim meblem, o ciekawym wyglądzie w kolorze ciemnego popielu. Oparcie i siedzisko wykonane jest z miękkiej tkaniny, stelaż wykonano w barwie czarnej gdzie struktura oparta jest o elementy materiałów jak PVC. Fotel młodzieżowy Darian Bis Halmar posiada wygodne podłokietniki, które ułatwiają wykonywanie obowiązków zawodowych.

Fotel młodzieżowy BIS Halmar jest eleganckim wykonanym fotelem, który sprawdzi się nie tylko w pokoju nastolatka, ale również w przestrzeni gdzie wykonuje się pracę zawodową, np. Home office. Fotel elegancki Darian Bis jest funkcjonalnym meblem do stosowania pracy zawodowej zarówno w gabinetach domowych jak i w przestrzeni biurowej. Neutralny kolor popielu sprawia, że w pomieszczeniu można takie meble stosować w wielu aranżacjach. Fotel młodzieżowy Darian Bis Halmar jest dość ciekawym modelem, który warto postawić w miejscu pracy zawodowej, a także w miejscu gdzie młodzież zdobywa wiedzę i się edukuje.

Fotel popielaty Darian Bis Halmar to idealny sposób na pracę, a także prawidłowe wykonywanie obowiązków. Fotel jest prosty w aranżacji, można do niego dobrać proste biurko wykonane w kolorze białym lub z elementami drewnianych barw jak dąb sonoma czy dąb san remo. Fotel Darian Bis Halmar sprawdza się również w większych miejscach do pracy, gdzie zatrudniona jest większa ilość osób, zwłaszcza w korporacjach, gdzie często wykorzystywane są takie meble w tak zwanych boksach pracowniczych, które często wykorzystywane są w działach sprzedaży i handlu.

Fotel młodzieżowy Darian Bis Halmar występuje w kilku wersjach kolorystycznych pasuje jako fotel gabinetowy jak i fotel młodzieżowy do nauki. Takie meble są uniwersalne, można budować odpowiednie stanowisko pracy jak i miejsce do nauki przez dzieci i nastolatków. Halmar jest dystrybutorem wysokiej klasy mebli pracowniczych jak i dla uczniów i studentów. Wybór poszczególnych mebli jest dość spory, dlatego w asortymencie znajdują się różne modele foteli pracowniczych jak i młodzieżowych

Fotele młodzieżowe Darian Bis Halmar można postawić również w domowym zaciszu pokoju nastolatka, jak również fotel do pracy w systemie Home office. Takie meble pomagają i ułatwiają wykonywanie obowiązków zawodowych i edukacyjnych wielu mieszkańców domu i mieszkań. Fotel dobrze się prezentuje, elegancko podkreśla dane miejsce i poprawia wygląd danego miejsca pracy i nauki. Halmar ma w swoich zasobach wiele mebli tego rodzaju, które zdecydowanie pasują do wielu pomieszczeń, mają także funkcje uniwersalne i dobrze prezentujące się w wielu pomieszczeniach.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania mebli;
Ciekawy wizerunek;
Ergonomia;
Elegancja;

Opis

Szerokość
56
Wysokość
84
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Halmar 5%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Wysokość siedziska
41
Wysokość maksymalna
96
Maksymalna wysokość siedziska
52
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :