Lotus Fotel Gabinetowy Czarno-Popielaty Halmar

  • Darmowa dostawa!
Lotus Fotel Gabinetowy Czarno-Popielaty Halmar
search
  • Lotus Fotel Gabinetowy Czarno-Popielaty Halmar
  • Lotus Fotel Gabinetowy Czarno-Popielaty Halmar
  • Lotus Fotel Gabinetowy Czarno-Popielaty Halmar

Fotel w kolorze czerni i jasnego popielu Lotus Halmar to nowoczesny gamingowy fotel do pracy i rozrywki przy komputerze. Abstrakcyjny wygląd i ciekawy nowoczesny design przyciąga uwagę - wykonanie z eko skóry perforowanej.

Dostępny od ręki

749,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 63 cm wysokość: 117 cm głębokość: 65 cm

Ilość

Halmar to wygodne i praktyczne meble pokojowe i biznesowe, w tym spory wybór foteli pracowniczych i gabinetowych o ciekawym wyglądzie i kolorystyce. Takie fotele pracownicze poprawiają jakość funkcjonowania przy stanowisku pracy zarówno w pracy biurowej jak i systemie home office. Wśród foteli gabinetowych Halmar wyróżnia się takie, które przypominają fotele gamingowe ale sprawdzają się one idealnie w środowisku pracy zdalnej przy zawodach jak programiści, serwisanci IT czy specjaliści od reklamy w internecie. Wykorzystywane w start upach i większych biurach, które mają mobilizować i motywować pracowników biurowych do pracy jakościowej i wydajnościowej.

Fotel czarny popiel Lotus Halmar to nowoczesny fotel do pracy przy komputerze o solidnej konstrukcji, wyposażony w wysokie oparcie wykonane z eko skóry perforowanej, kolor czarny znajduje się obramowaniu, w środkowej części mamy jasny popielaty kolor a w górnej części oparcia otwór. Siedzisko jest dość głębokie wykonane w kolorze ciemnym z dekorami jasnymi w popielatej barwie. Fotel posiada mechanizm TILT i znajduje się na stelażu gdzie mamy kółka. Fotel na kółkach sprawdza się w pracy biurowej, ponieważ można w prosty sposób zmieniać pozycje podczas zajęcia.

Fotel gabinetowy Lotus Halmar jest dość ciekawy wizualnie, przypomina fotele gamingowe, które spotyka się u osób zafascynowanych grami komputerowymi i zawodami e-sport. Montaż fotelu Lotus Halmar jest bezproblemowy, takie nowoczesne ciemne fotele można postawić w innowacyjnym start upie oraz agencji reklamowe i marketingowej. Przy wykorzystaniu foteli Lotus można poprawić jakość wykonywania obowiązków a przy tym nie męczyć się siedzeniem i spędzaniem czasu w danej pozycji. Fotel gabinetowy Lotus Halmar to inwestycja nie tylko w same stanowisko pracy, ale również w dobro dla naszego kręgosłupa. Fotel jest dość lekki, można w prosty sposób zmontować i wprowadzić we własnym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w przestrzeni biznesowej.

Fotel czarny popiel Lotus Halmar to ergonomiczne metody zmian jak powinny współcześnie wyglądać stanowiska pracy przy komputerze. Nasze środowisko gdzie wykonujemy zadania zawodowe jest ważne, dobranie odpowiednich mebli i narzędzi pozwala nie tylko na wygodę, ale poprawę jakości i wydajności naszych obowiązków. Fotel czarny Lotus Halmar jest praktycznym modelem mebla, gdzie można zbudować odmienną przestrzeń zawodową, ale też zwiększyć jakość danego miejsca. Elementy czerni i jasnego popielu pozwalają stworzyć nowoczesne miejsce, gdzie fotel przypomina taki związany z rozrywką i e-sportem. Fotele gabinetowe Halmar prezentują się nienagannie, można z ich udziałem zbudować zarówno pojedyncze stanowiska pracy, jak i miejsca modułowe czy w pracach związanych z open space lub boksami w korporacjach.

Fotele gabinetowe Halmar występują w różnych modelach i różnych elementach wykończenia. Z takimi modelami foteli można stworzyć wymarzone stanowisko pracy i dobrać odpowiednie inne meble, jak biurka czy lampy oraz dekoracje nawiązujące do awangardowego designu. Fotele gabinetowe Halmar to inwestycja na wiele lat ponieważ meble są odporne na drobne uszkodzenia i zawilgocenia, a dobór materiałów w produkcji na wysokim poziomie.

Atuty mebli Halmar:

Wygodne meble pokojowe i gabinetowe;
Funkcjonalność mebli;
Ergonomia;
Jakość;

Opis

Szerokość
63
Wysokość
117
Głębokość
65
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Styl
gamingowy
Wysokość maksymalna
127
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor tapicerki / siedziska
MPN
2010001054023