King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar

  • Darmowa dostawa!
King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
search
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
  • King Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
Fotel czarny King Halmar to nowoczesny mebel służący do poprawienia jakości wykonywania pracy siedzącej. Idealny do postawienia przy biurku gdzie znajduje się sprzęt komputerowy. Fotel posiada kółka, a także wykonany jest z czarnej eco skóry.

Dostępny od ręki

749,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 67 cm wysokość: 116 cm głębokość: 76 cm

Ilość

Czas spędzony na pracy zawodowej jest obszerny w życiu każdego człowieka. Wiele obecnie zawodów wykonywanych jest w pozycji siedzącej, dlatego czas na pracy to czas wyboru odpowiedniego fotela lub krzesła usprawniającego pracę. Halmar to znana i ceniona firma, która w swojej ofercie ma duże wyposażenie w tak zwane fotele gabinetowe, które zdecydowanie ułatwiają pracę komputerową przy biurku zarówno w domowym zaciszu jak i w przestrzeni biurowej.

Fotel gabinetowy czarny King Halmar to wysokiej klasy fotel do pracy wyposażony w tak zwany mechanizm TILT. Mebel wykonany został z czarnej eco skóry, posiada wysokie solidne oparcie, podłokietniki, które wyposażone są jeszcze w metalowe elementy z wykorzystaniem wstawek i dekorów z eco skóry. Dolna część fotela to mechanizm stalowej konstrukcji, gdzie znajdują się kółka ułatwiające przemieszczanie. Taki fotel jest dość sporych wymiarów, sprawdza się w przestrzeni open space, a także w pokoju osoby grającej w dużą ilość gier lub interesującej się e-sportem.

Fotel gabinetowy czarny Halmar jest profilowany dla pleców i siedziska, można w nim spędzić wiele godzin bez uszczerbku zdrowia dla naszych pleców. Fotele gabinetowe King sprawdzają się w pomieszczeniach domowych gabinetów, gdzie tworzona jest praca w systemie Home office, ale również w biurach agencji reklamowych, działalnościach związanych z programowanie i start-upach tworzonych w biurach typu open space. Fotel czarny gabinetowy King może zostać wykorzystany jako fotel gamingowy, gdzie zwolennicy e-sportu mogą wygrywać zawody w działalności streamingowej.

Fotel czarny nowoczesny King Halmar prezentuje się znakomicie, ma nowoczesny design, opływowe kształty i przeznaczony jest do wygodnego wykonywania projektów i obowiązków przy biurku. Fotele nowoczesne czarne King znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie króluje dużo sprzętu komputerowego. Przy takim fotelu można wykonywać projekty związane z grafiką, czy nawet tworzyć mini studia nagrań dla utworów profesjonalnych czy amatorskich artystów. Wspomniany fotel jest przeznaczony do samodzielnego złożenia, prezentuje się znakomicie z ciekawym designerskim biurkiem oraz oświetleniem ledowym, przez co przestrzeń pracy wydaje się dość przyjemna, interesująca i nadaje nowego wymiaru wykonywanych obowiązków.

Fotel czarny gabinetowy King Halmar jest elegancki, dobrze się przy nim wykonuje obowiązki. Dla osoby uczącej się czy to studenta czy ucznia, pozwala ona na efektywne wyniki w nauce. Przy edukacji domowej najważniejsze jest wygodny fotel i biurko, aby móc wykonywać swoje obowiązki związane z nauką. Fotel King Halmar to idealny fotel dla studenta i ucznia starszych klas, gdzie może odrabiać zadania z matematyki lub przygotowywać się do egzaminów semestralnych. Fotele do gabinetu King to inwestycja na lata, dobrze wykonane, z materiałów odpornych na zabrudzenia zostają w danym miejscu spory okres czasu.

Halmar to nowoczesne meble pokojowe, a także w wydaniu klasycznym, które nadają zaaranżowanym wnętrzu ciekawego wizerunku, a także poprawiają jakość danego miejsca. Halmar w swoim asortymencie mebli posiada funkcjonalne fotele i krzesła do pracy czy wypoczynku, warto zainteresować się danymi modelami mebli przy aranżowaniu miejsca do pracy.

Atuty mebli Halmar:

Meble interesujące pod względem wyglądu;
Praktyczne meble pokojowe;
Spory wybór foteli gabinetowych i wypoczynkowych;
Eleganckie wykończenie;

Opis

Szerokość
67
Wysokość
116
Głębokość
76
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Styl
nowoczesny
Wysokość siedziska
44
Wysokość maksymalna
124
Maksymalna wysokość siedziska
52
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor tapicerki / siedziska
MPN
2010001160090