Drake Fotel Gabinetowy Czarny / Popielaty Halmar

  • Darmowa dostawa!
Drake Fotel Gabinetowy Czarny / Popielaty Halmar
search
  • Drake Fotel Gabinetowy Czarny / Popielaty Halmar
Fotel Drake jest fotelem gabinetowym wykonany w kolorze czarny z domieszką popielu. Posiada wbudowanych mechanizm TILT i regulowane podłokietniki, posiada kółka.

Dostępny od ręki

769,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 69 cm wysokość: 127 cm głębokość: 62 cm

Ilość

Wygodne meble do pracy poprawiają jakość wykonywania zadań zawodowych i związanych z hobby. Meble Halmar to wysokiej jakości meble do zastosowania w przestrzeni mieszkalnej i biurowej, asortyment Halmar w fotele gabinetowe i pracownicze jest dość duży - każdy pracownik czy pracodawca może wybrać odpowiedni model fotela pod swoją działalność i rodzaj wykonywanej pracy. W asortymencie foteli Halmar wyróżnia się fotele nowoczesne oraz bardziej klasyczne w ciepłych barwach.

Fotel gabinetowy Drake Halmar to nowoczesny czarny fotel wyposażony w designerski wygląd, gdzie występują pojedyncze modele popielatych wstawek. Fotel Drake posiada Dekory na oparciu i siedzisku z elementami szarości, reszta fotela jest czarna. Fotel do pracy Drake Halmar został wykonany z tkaniny i posiada regulowany mechanizm TILT oraz regulowane podłokietniki. Oparcie posiada wbudowane miękkie elementy ułatwiające profilowanie pleców oraz wygodne oparcie głowy. Tego typu fotele często wykorzystywane są w pracy biurowej lub w działach związanych z marketingiem i IT.

Fotel pracowniczy Drake Halmar to wygodne miejsce do pracy, pozwalające na wielogodzinne spędzenie czasu na pracy w pozycji siedzącej. Fotele Drake idealnie również sprawdzają się jako fotele gamingowe, dla osób kochających spędzać czas na grach komputerowych i różnego rodzaju projektach związanych z IT. Fotel czarny pracowniczy z elementami popielatych wstawek Drake Halmar to wygodne spędzanie czasu na pracy i własnych pasjach. Można postawić go w domowym gabinecie jak i w obszarze biura, czy nawet przestrzeni gdzie znajdują się tak zwane boksy - często spotykane w korporacjach.

Fotel gabinetowy Drake sprawdza się zarówno przy krótkotrwałych projektach, jak i zadaniach wymagających dłuższego siedzenia przy biurku. Fotel przeznaczony jest do samodzielnego złożenia, wykonany z wysokiej klasy materiałów ułatwiających codzienne użytkowanie mebla. Precyzyjne wykończenie poszczególnych elementów sprawia, że dana aranżacja wnętrz prezentuje się oryginalnie i w wysokiej jakości. Fotele gabinetowe Drake Halmar to wygodne stworzenie miejsc do pracy w przestrzeni biurowej jak również tam gdzie mamy swoje miejsce na Home office.

Home office ma wielu zwolenników jak i przeciwników, ale na pewno zyskuje się sporo czasu i jednocześnie praca jest zdalna - z domowego środowiska, w tego typu pracy nie konieczne jest przesiadywanie dużej ilości godzin przed komputerem tylko bardziej akord pracy czy ile rzeczy wykona się w pewny odstępie czasowym. Fotele do Home office można właśnie wybrać z modelu Drake, ale również z innych mebli tego typu u producenta Halmar.

Halmar to wygodne, wysokiej jakości meble do zastosowania w domowym zaciszu jak i w przestrzeni związanej z biznesem. Wykorzystując meble Halmar zyskujemy profesjonalne miejsce do pracy jak i do odpoczynku, w zależności od danego miejsca, danej aranżacji. Meble Halmar przeznaczone są do samodzielnego montażu, instrukcja składania mebli dołączona jest do mebli. Meble Halmar to spory wybór mebli nowoczesnych jak i bardziej klasycznych zarówno w jasnych kolorach, ciepłych jak i bardziej ciemnych.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Ergonomia;
Duży wybór mebli;
Prostota;

Opis

Szerokość
69
Wysokość
127
Głębokość
62
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Styl
nowoczesny
Wysokość siedziska
49
Wysokość maksymalna
134
Maksymalna wysokość siedziska
56
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor tapicerki / siedziska
MPN
2010001171041