Fotel Gabinetowy Barton Halmar

  • Darmowa dostawa!
Fotel Gabinetowy Barton Halmar
search
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
  • Fotel Gabinetowy Barton Halmar
Funkcjonalny fotel Barton czarno-biały wykonany w nowoczesnym wyglądzie, materiał używany to eko skóra standardowa jak i eko skóra perforowana. Fotel Barton to sposób na organizowanie praktycznego miejsca do pracy.
544,00 zł

Wysyłka w ciągu: 9 tygodni,

szerokość: 64 cm wysokość: 115 cm głębokość: 68 cm

Ilość

Nowatorskie podejście do aranżacji wnętrz, pozwala wybierać modele mebli funkcjonalnych o dość ciekawych oryginalnym wyglądzie i zastosowaniu. Takie meble zwłaszcza w kategorii fotele gabinetowe i wypoczynkowe posiada marka mebli Halmar, gdzie mamy spory wybór foteli w nowoczesnym wydaniu, gdzie można zbudować funkcjonalne miejsce do pracy, nauki i zabawy. Jednym z rodzajów foteli gabinetowych Halmar jest Barton, połączenie nowoczesnego designu, z trwałą eko skórą w powiązaniu z dwoma kolorami - czerń i biel.

Fotel gabinetowy czarno-biały Barton Halmar to wygodne miejsce do siedzenia do pracy przy komputerze. Fotel jest funkcjonalny, wykonany solidnie z materiałów wysokiej jakości. Dobrze prezentuje się z nowoczesnym biurkiem, utrzymanym w kolorze bieli najlepiej z połyskiem i szklanymi elementami. Fotel do pracy Barton Halmar wykonany jest z połączenia dwóch kolorów - czerni i bieli, co nadaje przestrzeni nowoczesny wygląd. Fotel został wyposażony w kółka, wysokie oparcie i głębokie siedzisko.

Fotel do pracy gabinetowy Barton Halmar prezentuje się dość oryginalnie, ma wyjątkowo ciekawy designerski wygląd, został wykonany z takich materiałów jak: eko skóra standardowa jak i eko skóra perforowana. Fotel posiada wbudowany mechanizm TILT. Fotel znajduje się na mobilnych kółkach, ułatwiających przenoszenie się po powierzchni. Fotel przeznaczony jest do budowania designerskiego, oryginalnego miejsca do pracy jak i zabawy. Fotel Barton Halmar ułatwia organizowanie stanowisk pracy zarówno w przestrzeni Home office jak i w standardowej przestrzeni biurowej.

Fotele do komputera Barton Halmar mają cechy foteli gamingowych, które wykorzystuje się do gier komputerowych oraz działalności związanych z nagrywaniem filmów, tworzeniem grafiki i działalności w mediach społecznościowych. Wspomniany fotel Barton Halmar posiada stalowy stelaż wyposażony w kolor chromowany i ma dany stelaż zamontowane kółka. Fotele do pracy Barton Halmar można postawić w przestrzeni własnego gabinetu jak i w przestrzeni nowoczesnego biura.

Fotele Halmar Barton to sposób na stworzenie ciekawego miejsca do pracy dla informatyków, programistów czy grafików. Można z takimi meblami stworzyć przestrzeń dobrze zorganizowaną do pracy, którą można wykonywać przez wiele godzin. Fotele Halmar są trwałe, można z nich korzystać przez ładne kilka lat. Fotel Barton Halmar całkowicie poprawia jakość życia i pracy w obowiązkach zawodowych. Fotel Barton jak i inne fotele tego typu przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Budowanie przestrzeni do pracy wymaga posiadania funkcjonalnych mebli jak fotele do pracy, jak minimalistyczne designerskie biurka, a także funkcjonalne dodatki. Fotel czarno-biały Halmar Barton można uzupełnić funkcjonalnym biurkiem w kolorze białym lub w neutralnych barwach, wykonane w kształcie geometrycznych brył, nadając w przestrzeni ciekawe, przyciągającego uwagę. Fotele Halmar Barton prezentują się dość ciekawie, funkcjonalnie, można z ich udziałem odmienić niejedną przestrzeń pracy, jak i przestrzeni komputerowej.

Halmar dysponuje bogatym wyborem foteli do pracy, zarówno wykonanych z eko skóry jak tapicerki czy tkaniny membranowej. Większość foteli Halmar znajduje się na kółkach i dbają o nasze plecy podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Atuty mebli Halmar:

Funkcjonalne fotele;
Nowoczesny design;
Ergonomiczne;
Uniwersalne;

Opis

Szerokość
64
Wysokość
115
Głębokość
68
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Styl
nowoczesny
Wysokość siedziska
45
Wysokość maksymalna
123
Maksymalna wysokość siedziska
53
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor tapicerki / siedziska
MPN
2010001159223