Ambasador Fotel Gabinetowy Popielato / Czarny Halmar

  • Darmowa dostawa!
Ambasador Fotel Gabinetowy Popielato / Czarny Halmar
search
  • Ambasador Fotel Gabinetowy Popielato / Czarny Halmar
  • Ambasador Fotel Gabinetowy Popielato / Czarny Halmar
Fotel do komputera Ambasador Halmar jest do pracy siedzącej wykonany z materiału i siatki, który posiada regulowany zagłówek i podłokietniki. Wbudowana funkcja multiblock plus dodaje sporej funkcjonalności. Kolorystyka czerni i popielu uzupełniona między sobą.
1 119,00 zł

Wysyłka w ciągu: 7 dni,

szerokość: 64 cm wysokość: 120 cm głębokość: 63 cm

Ilość

Praca siedząca wymaga od naszych pleców pewnego obciążenia, dlatego warto wybierać takie siedziska, które sprzyjają prawidłowemu jego ułożeniu. Do takich mebli można zaliczyć fotele gabinetowe znanej i cenionej marki produkującej meble pod nazwą Halmar. Posiada ona spory wybór mebli tego rodzaju, każdy z klientów ma możliwość wybrania odpowiedniego modelu według wizerunku i funkcjonalności. Solidnie wykonane fotele do postawienia przy biurku jak i w biurze.

Fotel gabinetowy Ambasador Halmar jest praktycznym meblem wykonanym w nowoczesnym wyglądzie, gdzie ma regulowane oparcie z punktowaniem miejsca na plecy, jak również regulowane podłokietniki i regulowane oparcie dla głowy. Fotel pracowniczy Ambasador Halmar prezentuje się w kolorystyce popielatej w połączeniu z kolorem czarnym. Fotel został wyposażony w aluminiową podstawę i funkcję multiblock plus. Siedzenie fotela zostało wykonane z tkaniny, a oparcie z siatki. Nowoczesna designerska konstrukcja idealnie sprawdza się do pomieszczeń właśnie utrzymanych klimatach współczesnej aranżacji. Do fotela Ambasador Halmar można dobrać funkcjonalne biurko w kształcie geometrycznej bryły.

Fotel do pracy biurowej Ambasador Halmar pasuje również do pomieszczeń z prostym designem, gdzie nie ma nadmiaru rzeczy czy dekoracji. Fotel znajduje się na zamontowanych z sztucznego tworzywa czarnych kółkach. Wspomniany mebel prezentuje się nienagannie, można postawić zarówno w pokoju nastolatka, jak i w przestrzeni biznesowej. Tego typu fotele znakomicie sprawdzają się w firmach z meblami modułowymi, gdzie większość stanowisk jest podobna i ma wspólne cechy i procedury.

Aranżowanie przestrzeni biznesowej może mieć wiele zalet jak wybiera się odpowiednie przystosowane meble jak Halmar. Jeśli mamy działalność związaną z mediami społecznościowymi i reklamą taki fotel idealnie wspomoże pracę niejednego pracownika takiej firmy. Regulowane elementy wspomagają prawidłowe wykonywanie obowiązków, a także mogą mieć znaczące działanie na wydajność i jakość wykonywanych prac. Fotele pracownicze Ambasador są eleganckie, wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Sam proces ich złożenia nie jest skomplikowany.

Jeśli chodzi o budowanie miejsca pracy w domu, można to również wypróbować korzystając z foteli gabinetowych Halmar zarówno modelu Ambasador ale również innych tego typu propozycji jakie można znaleźć w ofercie danego producenta. To co cechuje meble Halmar w tym funkcjonalne fotele gabinetowe to fakt, że wykonanie jest na wysokim poziomie. Dobierane materiały są trwałe, mało podatne na uszkodzenia czy zniszczenia. Decydując się na fotele do pracy Halmar można skorzystać z dużego jego asortymentu zarówno foteli czarnych, popielatych, beżowych czy w mocniejszych barwach.

Fotel do komputera Ambasador Halmar poprzez swoje profilowane oparcie i regulowany zagłówek idealnie sprawdza się jako fotel dla nastolatka, który dużo czasu spędza przed komputerem, zarówno wykonując zadania związane z nauką jak i zadania związane ze swoimi zainteresowaniami jak działalność na Facebooku czy granie w gry komputerowe.

Halmar jest wiodącym producentem tego typu foteli pracowniczych, ponieważ posiada sporą ofertę dla różnych klientów. Fotele gabinetowe Halmar sprawdzają się w domowych warunkach, biurach mniejszych firm jak i w rozbudowanych korporacjach.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość mebli;
Interesujący design;
Wygoda;
Prostota;

Opis

Szerokość
64
Wysokość
120
Głębokość
63
Czas dostawy
7 dni
Czas dostawy w dniach
7
Wysokość siedziska
45
Wysokość maksymalna
130
Maksymalna wysokość siedziska
55
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor tapicerki / siedziska
MPN
2010001159735