Alvin Fotel Gabinetowy Czarny Halmar

  • Darmowa dostawa!
Alvin Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
search
  • Alvin Fotel Gabinetowy Czarny Halmar
Fotel Alvin Halmar na kółkach, to nowoczesny czarny fotel gabinetowy wykonany z ekoskóry. Posiada wysuwany podnóżek, posiada stabilne oparcie i siedzisko. Stelaż stalowy z nogami wraz kółkami. Idealne siedzisko do pracy.

Dostępny od ręki

689,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 66 cm wysokość: 118 cm głębokość: 70 cm

Ilość

Miejsce do wykonywania pracy siedzącej wymaga posiadania odpowiedniego fotela lub krzesła. Meble Halmar tworzą wysokiej klasy fotele gabinetowe, jakie można zastosować w przestrzeni gabinetowej domowej, jak również w działalności biura. Halmar specjalizuje się w wysokiej jakości meblach mieszkaniowych, domowych jak i w meblach powiązanych z działalnością biznesową. Tego typu meble wykonane są dość precyzyjnie albo z tkaniny albo z eko skóry. Meble Halmar przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Fotel gabinetowy Alvin Halmar jest wykonany w kolorze czarnym, prezentuje się elegancko i dostojnie, wykonanie precyzyjne, tak aby stworzyć wygodną, funkcjonalną przestrzeń do pracy. Fotel do gabinetu Alvin Halmar został wykonany z eko skóry, posiada wbudowany mechanizm TILT jak i wysuwany podnóżek. Fotel do pracy Alvin Halmar można w siedzisku podnosić i obniżać. Fotel posiada wzór pikowania z eko skóry w kolorze czarnym. Po bokach znajdują się praktyczne podłokietniki, ułatwiające oparcie rąk. Dolna część fotela została wykonana ze stali w kolorze chromowanym i posiada w kształcie rozgwiazdy nogi wraz z kółkami.

Fotel na kółkach do pracy Alvin Halmar to dość ciekawy sposób na zaaranżowanie przestrzeni biznesowej związanej z działalnościami start-upów czy nowoczesnych korporacji. Fotel idealnie sprawdza się w przestrzeni, gdzie znajdują się meble modułowe, które można w prosty sposób dodawać i odejmować. Fotel na kółkach Alvin Halmar umożliwia przemieszczanie się po danej powierzchni. Fotel czarny do pracy Halmar Alvin idealnie sprawdzi się jako miejsce do pracy w systemie Home office. Obecnie w dobie Internetu jak i nowych technologii, można budować przestrzeń do pracy we własnej przestrzeni mieszkalnej.

Fotel czarny na kółkach Alvin Halmar sprawdza się w wielu miejscach pracy jak i domach, gdzie wykonywane są prace zawodowe. Fotele czarne Alvin Halmar można postawić w przestrzeni mieszkalnej, jak i funkcjonalnej przestrzeni biurowej. Fotele czarne to sposób na uporządkowaną przestrzeń, gdzie wykonuje się pracę w sposób wygodny i dostosowany do danej działalności. Fotel jest wygodny, ma wysokiej oparcie, dość głębokie siedzisku. Pasuje do pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesny sposób, jak występuje kolorystyka biała, czarna i w kolorach beżu i szarości. Idealnym rozwiązaniem do danego fotela jest minimalistyczne biurko w kolorze bieli lub ze szklanym blatem.

Halmar posiada wysokiej klasy meble pasujące do wielu pomieszczeń, duża gama produktów meblowych ukierunkowana jest na aranżacje designerskie, nowoczesne, gdzie przestrzeń w dużej ilości odgrywa ważną rolę. Halmar buduje przestrzeń dobrze zagospodarowaną, funkcjonalną i przede wszystkim uporządkowaną. Z takimi meblami zarówno mieszkanie w domu jak i działalność biznesowa znacząco ułatwiają wykonywanie działań. Halmar w swojej ofercie meblowej posiada sporą ilość foteli gabinetowych wykonanych z ekoskóry jak również elementów tkanin, tapicerek. Dobrze takie meble się prezentują, zmienią wizerunek niejednego pomieszczenia. Meble dobrze dopasowane do miejsc minimalistycznych, eleganckich i komfortowych. Alvin to mebel do poprawienia jakości wykonywania obowiązków, a także wpływający korzystnie na nasze zdrowie podczas pracy siedzącej.

Atuty mebli Halmar:

Spory wybór foteli do pracy;
Meble jakościowe;
Komfortowe wyposażenie wnętrza;
Elegancja;

Opis

Szerokość
66
Wysokość
118
Głębokość
70
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Wysokość siedziska
55
Wysokość maksymalna
128
Maksymalna wysokość siedziska
62
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
biurowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor tapicerki / siedziska
MPN
2010001168911