• Darmowa dostawa!
B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
search
  • B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar

B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar

Model biurka B41 firmy Halmar to nowoczesna prosta bryła wykonana z płyty MDF okleinowanej w kolorze Dąb złoty. Stabilne nogi wykonano z pomalowanej proszkowo stali, co zapewni wiele lat komfortowej pracy oraz nauki. Biurko świetnie będzie się prezentować w minimalistycznych i nowoczesnych mieszkaniach.

Dostępny od ręki

343,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 100 cm wysokość: 76 cm głębokość: 50 cm

Ilość

B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar to proste, nowoczesne biurko o wymiarach: 100/50/76 cm, które sprawdzi podczas wielu godzin pracy lub nauki. Przestronny blat biurka został wykonany z płyty MDF okleinowanej w dekorze Dąb Złoty będzie dobrze wyglądać w minimalistycznych oraz loftowych wnętrzach. Pod ergonomicznym blatem tego nowoczesnego biurka zamontowano otwartą szafkę, w której można przechować zeszyty, książki czy wszelkie materiały piśmiennicze.
B41 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar posiada lekko wygiętą podstawę oraz nogi w kolorze czarnym, wyprodukowane ze stali malowanej proszkowo. Podstawa zapewnia stabilność biurka oraz komfort pracy.

Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, ale przede wszystkim obecnie produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
100
Wysokość
76
Głębokość
50
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
loftowy