Filtry

Cena

435,00 zł - 780,00 zł

Kolor frontu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor blatu

Głębokość

25 - 65

Szerokość

115 - 125

Wysokość

75 - 95

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kolor korpusu

Kolor dekoru

Funkcja rozkładania

Kupony rabatowe

Filtruj

Kategoria: Biurka skandynawskie

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Biurka to elementy wyposażenia wnętrza, bez których ciężko wyobrazić sobie mieszkanie. Niegdyś kojarzone jedynie z uczniowskim obowiązkiem, dziś dzięki przemyślanemu wzornictwu i ciekawemu designowi stają się komfortowym miejscem do pracy, nauki i kreatywnego spędzania czasu. Styl skandynawski, jak i biurka skandynawskie zachwyca stylistyką obok której nie można przejść obojętnie. Subtelne odcienie bieli, beżów i szarości w połączeniu z drewnianymi elementami sprawiają, że stylistyka skandynawska odznacza się praktycznym minimalizmem, zyskując przy tym uznanie wśród miłośników prostoty i komfortu.

Biurka skandynawskie - jasność, prostota i minimalizm

Biurka skandynawskie będą idealnym uzupełnieniem do pomieszczeń o nowoczesnym designie. Jasność, prostota i minimalizm łączą się z wysokim poczuciem estetyki. Nieskomplikowane motywy stanowić będą duże pole do designerskich popisów. Proste rozwiązania meblowe, przejrzyste wzornictwo i neutralna kolorystyka są uniwersalne dla osób o różnych gustach. Biurka skandynawskie charakteryzować się będą małą ilością zakamarków, dzięki czemu łatwo utrzymać w nich porządek, ponadto biurka skandynawskie są wykonane z materiałów łatwych do czyszczenia. To meble, które sprawdzą się w każdych pomieszczeniach - od małych mieszkań w centrum miasta, do dużych domów.


Funkcjonalność 

Przy wyborze biurka powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego funkcjonalność. To podstawa, która wpływa na komfort wykonywanej pracy. Wygodne biurko powinno charakteryzować się odpowiednią wielkością blatu, tak by mógł pomieścić wszystkie niezbędne przybory biurowe, a także sprzęt elektroniczny. Niektóre modele biurek pozwalają na schowanie kabli w specjalnych wnękach, dzięki czemu nie plączą się one pod nogami. Dla osób, które przechowują duże ilości dokumentów niezastąpione okażą się biurka z szafkami umieszczonymi po obydwu stronach blatu, dzięki czemu najważniejsze dokumenty zawsze można mieć pod ręką.