• Darmowa dostawa!
Perła 260 - Kuchnia - Sonoma/Biały  Halmar
search
  • Perła 260 - Kuchnia - Sonoma/Biały  Halmar

Perła 260 - Kuchnia - Sonoma/Biały Halmar

Perła 260 - Kuchnia - Sonoma/Biały Halmar to zestaw mebli kuchennych o długości 260 cm wykonanych z wysokiej jakości płyty meblowej. Spodoba się entuzjastom prostych oraz jasnych mebli. Białe korpusy tworzą doskonałą kompozycję z frontami wybarwionymi w dekorze Dąb Sonoma oraz blatami o delikatnej piaskowej barwie.

Dostępny od ręki

1 559,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 260 cm wysokość: 205 cm głębokość: 60 cm

Ilość

Sercem każdego domu jest kuchnia. Praktyczna, piękna. Perła 260 - Kuchnia - Sonoma/Biały Halmar to zestaw mebli kuchennych o całkowitej długości 260 cm. Zestaw wykonano z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej- odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie podwyższonych temperatur. Jasne barwy to nowoczesność i świeżość. Biel korpusów świetnie łączy się z frontami wykonanymi w kolorze Dąb sonoma. Blat kuchenny o grubości 28 mm ma ciepłą piaskową barwę.

W skład zestawu Perła 260 - Kuchnia - Sonoma/Biały Halmar wchodzą 4 szafki górne, gdzie znalazła się także szafka okapowa oraz przeszklona elegancka witryna. Trzy szafki dolne to między innymi jedna otwarta umożliwiająca montaż zlewu, druga praktyczna wyposażoną w trzy szuflady, z jedną szerszą, gdzie z powodzeniem zmieścimy większe garnki lub patelnie.
Wymiary mebla to: długość zestawu: 260 cm, blat grubości 28 mm.
Halmar to przede wszystkim: bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, wiedza oraz profesjonalne, zautomatyzowane magazyny i rozbudowana baza logistyczna, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble dostarczane przez Firmę Halmar to przede wszystkim Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klien

Opis

Szerokość
260
Wysokość
205
Głębokość
60
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 5%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny