• Darmowa dostawa!
Idea 180 Kuchnia Zestaw Korpus: Antracyt, Fronty: Dąb Wotan Halmar
search
  • Idea 180 Kuchnia Zestaw Korpus: Antracyt, Fronty: Dąb Wotan Halmar

Idea 180 Kuchnia Zestaw Korpus: Antracyt, Fronty: Dąb Wotan Halmar

Lubisz małe kuchnie? Spójrz na propozycję zabudowy Idea w kolorze dąb wotan/antracytowy.

Dostępny od ręki

2 079,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

wysokość: 82 cm głębokość: 60 cm

Ilość

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wiele różnych mebli do kuchni. Zestaw kuchenny Idea to jeden z wielu propozycji marki Halmar. Oferowana kolorystyka – dąb votan/antracyt - dają możliwość dopasowania do każdego stylu kuchni. Zestaw Idea cechuje prosta, minimalistyczna forma. Cechuje go matowy front. Prezentowaną kuchnię wyróżnia występowanie górnej i dolnej zabudowy wraz z blatem kuchennym grubości 38 cm. Długość oferowanego zestawu Idea to 180 cm. Które wybarwienie najlepiej pasuje do stylu twojej kuchni? Zestaw obejmuje szafkę pod zlewozmywak. Reszta szafek i szuflad to typowe miejsce do przechowywania.

Co powiesz na oferowany szeroki wachlarz zabudowy kuchennej w naszym sklepie internetowym? Zestaw szafek kuchennych pod zabudowę Idea to jedna z wielu propozycji. Czy taki model sprawdzi się również w twojej kuchni? Jeśli poszukujesz czegoś innego sprawdź ofertę pozostałych mebli do kuchni dostępnych u nas.
Remontujesz kuchnię? Na pewno sprostasz wyzwaniu za sprawą funkcjonalnego asortymentu marki Halmar, dzięki któremu wszystko stanie się łatwiejsze. Istotnym elementem wyposażenia kuchni na pewno jest zabudowa kuchenna. Masz już pomysł na idealną kuchnię? Nie tylko kolor szafek jest tutaj problemem, ale także wybór odpowiedniego stylu zestawu kuchennego. Wybór odpowiedniej zabudowy to niewątpliwie ważny aspekt udanego projektu kuchni, niezależnie od tego czy preferujemy kuchnię otwartą czy też zamkniętą.
Wolisz otwartą czy zamkniętą kuchnię? Każdy typ ma swoje wady i zalety. Odpowiedź na to pytanie zależy od naszych oczekiwań, potrzeb i przyzwyczajeń. Jeśli masz dużą rodzinę i często gotujesz to w twojej kuchni rzadko panuje porządek. Wtedy lepszym rozwiązaniem będzie kuchnia zamknięta. Dlaczego? Kuchenne zapachy osadzają się na meblach i tapicerce, co powoduje ich uszkodzenia. Do mniejszych przestrzeni polecany jest raczej aneks, czyli kuchnia otwarta. W takim wypadku przygotowując posiłek możesz aktywnie uczestniczyć w rozmowach z domownikami. Które rozwiązanie jest dla ciebie? Oferujemy zabudowy kuchenne Halmar, które stanowią dobry wybór zarówno do kuchni otwartej jak i zamkniętej.

Zabudowy kuchenne z linii Halmar to wyjątkowa jakość w nowoczesnym wydaniu. Stale rozwijające się innowacje technologiczne wyróżniają nasze kuchnie na tle innych, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów nadaje im odporności i trwałości na długi czas. Nowoczesny design naszego zestawu dopasowuje się do kuchni urządzonej w każdym stylu. Szafki kuchenne Idea to element wyposażenia kuchni niezwykle elegancki i praktyczny dzięki możliwościom kolorystycznym, które ci oferujemy. Zadbaj o piękno w swojej kuchni nastawiając się na użyteczność, estetykę i trwałość którą ci dostarczamy.

Specyfikacja techniczna zestawu kuchennego Idea Halmar:
długość zestawu: 180 cm
mechanizm cichego domykania
grubość blatu: 38 mm
kolory: front – dąb votan, korpus – antracyt, blat – antracyt

Opis

Wysokość
82
Głębokość
60
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny