Amanda 1 260 - Kuchnia - Akacja Cynamonowa Halmar

  • Darmowa dostawa!
Amanda 1 260 - Kuchnia - Akacja Cynamonowa  Halmar
search
  • Amanda 1 260 - Kuchnia - Akacja Cynamonowa  Halmar
Amanda 1 260 - Kuchnia - Akacja Cynamonowa Halmar to kwintesencja nowoczesności i prostoty. Zestaw kuchenny wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej- fronty o barwie w odcieniu akacji cynamonowej, korpusy o ciemnej barwie wenge, z blatami w kolorze imitującym granit.

Dostępny od ręki

1 639,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 260 cm wysokość: 205 cm głębokość: 60 cm

Ilość

Kuchnia to miejsce wspólnego przygotowywania potraw, spożywania rodzinnych posiłków. Chcemy by była zarówno funkcjonalna, jak i odzwierciedlała nasz styl aranżacji.
Amanda 1 260 - Kuchnia - Akacja Cynamonowa Halmar to zestaw mebli kuchennych wykonanych z wysokiej jakości płyty meblowej, o całkowitej długości 260 cm.
Korpusy wykonane w ciemnym kolorze Wenge zestawiono z frontami w ciemnym kolorze Akacja Cynamonowa. Blaty w kolorze eleganckiego granitu mają grubość 28 mm. Prosty styl mebli podkreślają podłużne uchwyty w kolorze jasnego beżu.

W skład zestawu Amanda 1 260 - Kuchnia - Akacja Cynamonowa Halmar wchodzą trzy szafki dolne, w tym otwarta szafka pod zlew oraz cztery szafki górne wiszące. Górna szafka okapowa posiada funkcjonalne podnośniki gazowe.
Wymiary mebla to: długość zestawu: 260 cm, blat grubości 28 mm.

Firma Halmar to znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. To też bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, wiedza oraz profesjonalne, zautomatyzowane magazyny i rozbudowana baza logistyczna, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble dostarczane przez Firmę Halmar to przede wszystkim Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
260
Wysokość
205
Głębokość
60
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 5%
Darmowy transport
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :