Dariusz 2 Krzesło Biały / Olcha Halmar

Dariusz 2 Krzesło Biały / Olcha Halmar
search
  • Dariusz 2 Krzesło Biały / Olcha Halmar
  • Dariusz 2 Krzesło Biały / Olcha Halmar
Krzesło Dariusz 2 wykonane z drewna litego i z płyty MDF. Model posiada biały wygląd i wstawkę w siedzisku w kolorze Olcha. Eleganckie krzesło do jadalni i pokoju dziennego.

Dostępny od ręki

254,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 45 cm wysokość: 90 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Eleganckie drewniane meble nie od dziś są często wybieranymi modelami ponieważ są to meble trwałe, przeważnie dobrze wykonane i takie co wpływają pozytywnie na wizerunek pomieszczenia mieszkalnego jak dom czy mieszkanie. Halmar produkuje meble wykonane z różnych materiałów ale posiada również meble wykonane z drewna litego. Do takich produktów meblowych zalicza się stoły, krzesła i różnego rodzaju ławy i mniejsze okrągłe stoliki.

Krzesło białe - olcha Dariusz 2 Halmar to tradycyjne białe krzesło z elementem ciemnego wzoru. Krzesło jest białe, ale posiada siedzisko w kolorze Olcha. Krzesło zostało wykonane z wysokiej jakości materiału jakim jest drewno lite, natomiast siedzisko ma materiał MDF. Tego typu krzesła pokojowe jak Dariusz 2 Halmar mają wiele zastosowań, są wręcz meblami i krzesłami uniwersalnymi, bo możliwości tworzenia z nimi aranżacji wnętrz jest dużo. Pasują do mebli drewnianych, ale nie tylko, można z krzesłem Dariusz 2 stworzyć idealną jadalnię, gdzie krzesła do jadalni są grupą drewniany elementów dobrze ze sobą pasujących, przy których spotyka się rodzina na posiłkach.

Krzesło białe - olcha Dariusz 2 Halmar sprawdza się również jako miejsce do siedzenia na ogrodach domowych czy tarasach i balkonach. W okresie letnim dużo czasu spędza się na powietrzu właśnie w tego typu wypoczynku z przyrodą i dobrym jedzeniem. Krzesła funkcjonalne Dariusz 2 pasują do aranżacji wykonanych w prostocie, gdzie mamy inne białe meble oraz meble drewniane. Idealny dopełnieniem takich pomieszczeń są dekoracje wykonane z drewna, wikliny czy juty.

Jeśli chodzi o salon krzesła do pokoju dziennego Dariusz 2 Halmar można połączyć z dębowym stołem czy szklanym okrągłym stolikiem. Ważnym elementem pomieszczeń mieszkalnych zwłaszcza pokoju dziennego jest odpowiednio dobrane oświetlenie, które wieczorami stanie się uzupełnieniem dla danej aranżacji. Montaż mebli Halmar jest prosty, jeśli chodzi o krzesła Dariusz 2 występują one w kilku wzorach zwłaszcza jeśli chodzi o kolor siedziska.

Aranżowanie wnętrz to skomplikowany ale przyjemny proces, warto tworzyć pomieszczenia gdzie królują kolory białe, beże i szarości ponieważ przestrzeń wydaje się wtedy bardziej obszerna. Krzesła pokojowe stanowią pewne uzupełnienie pokoju czy salonu ale bez nich nie możemy się obejść. Jakość wykonania krzeseł Dariusz 2 jest na wysokim poziomie, drewno lite jest w stanie wytrzymać kilka ładnych lat przez co meble nie niszczą się tak szybko.

Halmar tworzy różnego rodzaju meble, można z ich udziałem tworzyć aranżacje różnego rodzaju zależności od wyboru mebli czy metrażu danego domu czy mieszkania. Ważnym elementem jest każdego miejsca zamieszkania aby wybierać takie meble, które są pewnym uzupełnieniem charakteru naszej osobowości i żeby pomieszczenia, w których mieszkamy miały funkcjonalność dostosowaną do nas. Halmar dysponuje wyborem krzeseł o duże ilości, zarówno w postaci mebli tradycyjnych, nowoczesnych jak i tych bardziej uniwersalnych. Meble Halmar wykonane precyzyjnie i dokładnie z materiałami wysokiej jakości. Krzesła Halmar to inwestycja na wiele lat.

Atuty mebli Halmar:

Funkcjonalność;
Wygoda;
Jakość;
Komfort używania;

Opis

Szerokość
45
Wysokość
90
Głębokość
43
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny
Wysokość siedziska
45
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :