Centrum Meblowe Poznań - Szczawnicka.pl
Kategorie Rodzaje mebli Producenci

Kontakt

 • Centrum Meblowe DOMAR S.A.
  www.SZCZAWNICKA.pl
  ul. Szczawnicka 4
  60-471 Poznań
  NIP: 778-00-22-787
 • E-mail:e-sklep@szczawnicka.pl
 • Telefon61 848 58 79
  61 848 58 63
  502 353 004
 • Godziny działania sklepuObsługa Sprzedaży Stacjonarnej i Internetowej pon-sob 10-19, niedziela 10-16;

Ankieta

Do jakiego domu szukasz mebli?

 • do kawalerki dla jednej osoby
 • do kawalerki dla dwóch osób
 • do mieszkania w bloku dla 3 lub 4 osób
 • do niewielkiego domu do 60m. kw.
 • do domu o powierzchni do 130m. kw
 • do domu o powierzchni do 250m. kw
 • do rezydencji powyżej 250 m. kw.

Polecamy

Sofa Play 3FBA Gitara

Sofa Play 3FBA Gitara

1 389,00 zł
Szeroka oferta intrygujących wzorów na poduszkach z pewnością trafi w gusta każdego potencjalnego użytkownika, a ozdobne przeszycia podkreślą charakter mebla. Kolekcja mebli PLAY to wygoda i nowoczesny styl. wielorakość kombinacji tkanin i poduszek.

Chmura tagów

Tutaj jesteś: » O nas

O nas

Poznański DOMAR S.A. to nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwo handlowo usługowe. Jesteśmy obecni na rynku od 22 lat. Dojrzali klienci pamiętają naszych poprzedników - firmy WPHW i DOMAR. Wspólnie mamy już 67 lat doświadczenia w sprzedaży oraz w zarządzaniu nieruchomościami.
alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z Wielkopolski - MEBLI, sprzętu RTV i AGD, a w wybranych sklepach także lamp, artykułów elektrotechnicznych, firan, porcelany użytkowej. DOMAR S.A. jest największym regionalnym sprzedawcą mebli oraz sprzetu AGD i RTV. Posiadamy własne Centrum Logistyczne w Poznaniu, dla wygody klientów zapewniamy transport, ułatwiamy kontakt z serwisem reklamacyjnym.

 


DOMAR S.A. jest właścicielem kilkunastu pawilonów handlowych, dwóch budynków administracyjno - biurowych o bardzo dobrej lokalizacji, m.in. w centrum Poznania oraz kilku baz magazynowych o dużej powierzchni. Część tych obiektów jest przedmiotem usług wynajmu.

Nazwa Spółki i logo DOMAR S.A. zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP. Poznański DOMAR jest właścicielem nowej marki handlowej szczawnicka.pl, która stworzona została do popularyzacji sprzedaży mebli i samego DOMAR-u w Internecie.

DOMAR zdobył wiele tytułów i dyplomów za osiągnięcia handlowe oraz za całokształt współpracy. Tytuły i wyróżnienia  nie są przypadkowe. Wytrwałość  i dążenie do  wyznaczonego celu  są dostrzegane  i doceniane przez klientów oraz naszych partnerów. Przykładem  tego jest między innymi fakt, że  nasze Centrum Meblowe –  zdobyło prestiżowy tytuł Salonu Roku 2006, 2007, 2008 i 2009

Jesteśmy właścicielem nazwy i logo DOMAR S.A. co potwierdza m.in. rejestracja w Urzędzie Patentowym RP. Posiadamy również prawo do posługiwania się nazwą SZCZAWNICKA.PL, traktujemy ją jako nazwę własną naszego Centrum Meblowego, które znajduje się w Poznaniu właśnie przy ulicy Szczawnickiej 4.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl