Adria Zlewozmywak Granitowy Czarny Halmar

Adria Zlewozmywak Granitowy Czarny Halmar
search
  • Adria Zlewozmywak Granitowy Czarny Halmar
  • Adria Zlewozmywak Granitowy Czarny Halmar
Który zlewozmywak jest najlepszą opcją do Twojej kuchni? Czarny, biały czy też szary?
509,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 44 cm głębokość: 18 cm

Specyfikacja techniczna zmywaka Adria Halmar:
• głębokość komory: 18 cm
• zlewozmywak granitowy
• montaż: szafka od szerokości 50 cm
• syfon automatyczny 3 1/2″ z możliwością podpięcia zmywarki i młynka do odpadów
• fabryczne dwa otwory
• kolor: biały/czarny/szary
• odpływ z korkiem automatycznym. ( za pomocą pokrętła uchyla się lub zamyka korek w odpływie)
Masz w planach metamorfozę kuchni? To na pewno nie lada wyzwanie, ale dzięki funkcjonalnemu asortymentowi Halmar wszystko staje się łatwiejsze. Ważnym elementem wyposażenia kuchni na pewno jest zlewozmywak. Masz już pomysł na idealną zabudowę kuchenną? Nie tylko kolor szafek jest tutaj ważny, ale także sprzęt AGD. Armatura kuchenna do której należy zlewozmywak to niewątpliwie ważny aspekt udanego projektu kuchni, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z kuchnią otwartą czy też zamkniętą.
Asortyment naszego sklepu internetowego szczawnicka.pl obejmuje także różnego typu zlewozmywaki. Zlewozmywak granitowy to jeden z wielu propozycji marki Halmar. Trzy dostępne kolory – biały, czarny, szary- gwarantują idealne dopasowanie do twojej kuchni. Zlewozmywak Adria to o prostej formie jednokomorowy model z niewielką suszarką po jednej stronie. Nasz zlewozmywak posiada syfon automatyczny z możliwością podpięcia zmywarki i młynka do odpadów. Głębokość komory wynosi 18 cm. Który z kolorów najlepiej pasuje do zabudowy twojej kuchni?
Czy jesteś zwolennikiem otwartej czy zamkniętej kuchni? Każda z nich ma swoje wady i zalety. Wiele zależy od naszych oczekiwań, potrzeb i przyzwyczajeń. Jeśli dużo gotujesz i w twojej kuchni rzadko panuje porządek lepszą opcją będzie kuchnia zamknięta. Dlaczego? Zapachy kuchenne mają tendencję do osadzania się na meblach i tapicerce, co powoduje ich niszczenie. Do mniejszych wnętrz polecany jest raczej aneks, czyli kuchnia otwarta. W tym wypadku przygotowując posiłek możesz aktywnie uczestniczyć z domownikami w rozmowach. Które rozwiązanie jest dla ciebie? Na szczęście zlewozmywak Adria Halmar pasuje zarówno do kuchni otwartej jak i zamkniętej.
Zlewozmywaki granitowe Adria z linii Halmar to wysoka jakość w nowoczesnym wydaniu. Stale rozwijające się innowacje technologiczne wyróżniają nasze zlewozmywaki na tle konkurencji, a zastosowanie wysokiej jakości granitu i nadaje im wytrzymałość, odporność i trwałość na bardzo długie lata. Nowoczesny design naszego zlewozmywaka dopasuje się do kuchni urządzonej w każdym stylu. Zlewozmywaki granitowe to opcja niezwykle elegancka i praktyczna dzięki możliwością kolorystycznym, które ci oferujemy. Odkryj piękno w swojej kuchni nastawiając się na użyteczność, estetykę i trwałość którą ci gwarantujemy.

Gotowy na szeroki wachlarz armatury kuchennej, jaką oferuje nasz sklep? Zlewozmywak granitowy Adria to jedna z wielu propozycji. Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w twoim wnętrzu? Jeśli poszukujesz czegoś innego sprawdź ofertę innych zlewozmywaków u nas dostępnych.


Opis

Szerokość
44
Głębokość
18
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 5%
Halmar 3%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :