Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik
search
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik

Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik

Nowoczesne meble Wójcik Linate przeznaczone są dla wymagających klientów, którzy kochają pomieszczenia funkcjonalne ale zarówno odpowiednie pod względem wizualnym. Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 P Wójcik to produkt do salonu, w którym warto wyeksponować ciekawe dekoracje, a także zapanować nad bałaganem z rzeczami i ubraniami. 

Dostępny od ręki

1 459,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 85 cm wysokość: 195 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Meble Wójcik Linate to meble pokojowe, które mają wiele zastosowań. Z wyglądu prezentują nowoczesny styl podchodzący pod nurt skandynawski. Jednak funkcjonalność tych mebli jest bardzo duża. Wśród mebli Linate znajduje się dużo witryn do pokoju wyposażony w sporą ilość półek, które mają różną wielkość i łatwo można z nimi uporządkować przestrzeń. Poza tym witryny Linate często posiadają również w swojej oprawie wizualnej szklane elementy, które z odpowiednim oświetleniem i dodatkami sprawiają produkty eleganckie, komfortowe i z klasą. Meble do pokoju to przede wszystkim produkty do utrzymania porządku w przestrzeni, ale również jako element pozwalający odpocząć w naszym małym gnieździe tak, aby móc odpocząć i nabrać sił nad kolejnymi dniami.

alt

Witryna Linate 3D - 1S Typ 05 P Wójcik jest witryną prawostronną, przeznaczoną do pomieszczeń większych. Witryna została wykonana z płyt MDF, zarówno w części frontowej jak i w korpusie. Jednak część przednia, ma wykończenie w kolorze białym z dodatkiem połysku, natomiast korpus to ciemny drewniany odcień dębu truflowego. Witryna Linate Typ 05 jest wysokim meblem, który pomieści dużą ilość przedmiotów. Sprawdza się ona zarówno w pokoju dziennym jak i w jadalni. Materiały użyte do produkcji mebli są odporne na uszkodzenia, a także łatwe w montażu. Instrukcja dołączone do paczek zawiera szczegółowe informacje jak krok po kroku należy witrynę złożyć.

Witryna pokojowa Linate jest dobrym produktem do stworzenia domowej garderoby. Model Linate 05 posiada sporą ilość półek, gdzie można poukładać ubrania różnego rodzaju. Po prawej stronie znajduje się część z półkami mniejszymi, przeznaczona na mniejsze przedmioty. Lewa strona natomiast to połączenie szklanych półek u góry, z dolnymi półkami wykonanymi z płyty MDF. Po środku między szklanymi półkami a tymi na dole znajduje się szuflada, w której można przechowywać krawaty, muchy czy spinki do mankietów.

Witryna Linate 3D typ 05 jest też idealnym produktem organizacyjnym w kuchni i jadalni. Wiele gospodyń domowych posiada dużą ilość serwisów kawowych, kubków, szklanek i talerzy deserowych. W takiej witrynie można uporządkować kuchnie i jadalnie tak, aby wszystko znajdowało się pod ręką. Wygodne miejsce do spożywania posiłków gdzie nie ma nadmiaru naczyń to podstawa uporządkowanego domu w tym jadalni.

Meble Wójcik Linate zostały tak zaprojektowane, aby całkowicie odmienić wizerunek mieszkań i domów o większych rozmiarach. Korzystając z mebli Linate, możemy stworzyć miejsce wygodne do życia, gdzie panuje porządek i ład. Meble Linate mogą stanowić dobre rozwiązanie do salonu, ale również w jadalni czy kuchni można postawić wygodną witrynę.

W przestrzeni, w której spędza czas człowiek potrzebuje wygodnych mebli, a meble Wójcik to idealne rozwiązanie, dla przyjaznego miejsca do zamieszkania. Bogaty wybór mebli zarówno nowoczesnych jak i klasyczny, wprowadza w życie człowieka możliwość większego wyboru, gdzie można połączyć stylizacje z każdej kategorii w jedną całość. Meble Wójcik Linate to typ mebli nowoczesnych, gdzie występuje dużo białego koloru, prosta forma materiałów, wygodne użytkowanie, a także produkty przyjemne dla oka.

Atuty marki Wójcik:
  1. Szeroka gama produktów do aranżacji wnętrz;
  2. Meble Wójcik wykonane są precyzyjnie i solidnie;
  3. Produkty łatwe w instalacji i montażu.

Opis

Szerokość
85
Wysokość
195
Głębokość
42
Montaż
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Logistyczne
[{'weight':15,'length':64,'width':41,'height':9},{'weight':34,'length':200,'width':43,'height':9},{'weight':27,'length':129,'width':57,'height':8}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5900355028795
MPN
6001038000063

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: