Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik
search
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik
  • Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik

Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 L Wójcik

Funkcjonalne i przyjemne dla oka tak prezentują się meble Wójcik Linate. Witryna pokojowa Linate to produkt przeznaczony do salonu, jadalni kuchni. Można z jego udziałem, eksponować różnego rodzaju dekoracje i dodatki do domu, które ułatwiają zarządzanie przestrzenią i organizacją w domu.

Dostępny od ręki

1 459,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 64 cm wysokość: 195 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Przestronne mieszkania potrzebują jasnych, nowoczesnych mebli, które pozytywnie wpływają na miejsce. Można z ich udziałem stworzyć klimatyczną kompozycję, ciekawej aranżacji wnętrz, w które znajdują się funkcjonalne i ciekawie wizualnie meble, ale również dekoracje, które stanowią pewne uzupełnienie takiego miejsca. Meble Wójcik Linate zostały wykonane w kolorach jakimi są bieli z połyskiem oraz dąb truflowy. Połączenie klimatycznego ciepłego koloru, z chłodniejszą bielą. Materiały użyte do mebli Linate zostały wykonane z płyt wiórowych z laminatem. Funkcjonalne meble, które pasują do pokoju dziennego, ale również można z ich udziałem stworzyć przyjemne miejsce do pracy.
alt

Witryna Linate 3D - 1S TYP 05 Wójcik to model witryny pokojowej, wykonanej według współczesnych, nowoczesnych aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Taka witryna jak typ 05 została wyposażona w dużą ilość półek oraz wnęk, a takżę pojedynczą szufladę. Z frontowej części wystawiona jest część oszklona, z szybą wykonaną ze szkła hartowanego. Za szybą znajdują się półki również szklane, które można wyposażyć intrygującymi dekoracjami z podróży, wakacji czy wspomnień z dawnych czasów. Witryna Linate 3D - 1S Typ 05 Wójcik po lewej stronie posiada drzwiczki oszklone, wykonane w kolorze bieli. Za frontową częścią znajduję się bogata ilość półek, która stanowi ergonomiczne miejsce do zarządzania ubraniami, przedmiotami czy akcesoriami różnego typu.

Witryna Linate 3D - 1S typ 05 z wyglądu jest witryną wysoką, która pasuje do kwadratowych narożników, gdzie można stworzyć klimatyczne miejsce do organizacji ciekawej przestrzeni w salonie. Witryna pasuje do innych modeli mebli marki Wójcik Linate. Witryna Linate typ 05 może mieć wiele zastosowań, nawet nie koniecznie w salonie. Takie witryny idealnie spełniają się w jadalni, kuchni czy w gabinetach, gdzie możemy pracować w domu. Witryna pokojowa Linate jest przestronna i może eksponować wiele przedmiotów, ciekawego wizerunku dodaje mały szczegół jakim jest wygodne w użyciu szkło, które znajduje się w drzwiach witryny.

Witryny Linate marki Wójcik zostały tak zaprojektowane, aby wszystkie posiadały mechanizm cichego zamykania drzwi, a także zostały wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i solidnych. Witryna Linate 3D -1S typ 05 Wójcik jest produktem pozwalającym również stworzyć domową mini bibliotekę. Witryna posiada dużą ilość półek i właśnie w ich otoczeniu, woluminy książek mają prawo znaleźć swoje miejsce.

Meble Wójcik to wiodąca marka mebli pokojowych, które wykonane są zgodnie z wysokiej jakości standardami. Prezentują w swoim asortymencie różne stylizacje, zarówno klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne i bardziej abstrakcyjne. Meble takie stanowią ciekawą ekspozycję w domowym zaciszu, gdzie stawia się na wizualne aspekty mebli jak i te bardziej funkcjonalne, gdzie właściciele domów i mieszkań potrzebują zadbać i zorganizować przestrzeń.

Jednym z ciekawych modeli nowoczesnych mebli wśród marki Meble Wójcik jest właśnie marka Linate, która jest połączeniem klimatycznego uroku barwy dębu z nowoczesną i połyskliwą bielą. Meble Linate komponują się wystarczająco dobrze również w mniejszych lokalach i pomieszczeniach, jak kawalerka, czy pokój studyjny, gdzie organizuje się prace artystyczne.

Atuty marki Wójcik Linate:
  1. Stylowe, nowoczesne meble pokojowe;
  2. Duży asortyment witryn;
  3. Meble pojemne i funkcjonalne;

Opis

Szerokość
64
Wysokość
195
Głębokość
42
Montaż
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Logistyczne
[{'weight':15,'length':64,'width':41,'height':9},{'weight':27,'length':129,'width':57,'height':8},{'weight':34,'length':200,'width':43,'height':9}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5900355025206
MPN
6001038000028

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: