Novi Nviv01L Witryna 2D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

  • Promocja
  • -10%
Novi Nviv01L Witryna 2D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
search
  • Novi Nviv01L Witryna 2D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nviv01L Witryna 2D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

Dostępny od ręki

1 109,00 zł
998,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 942,65 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 62 cm wysokość: 198.5 cm głębokość: 42.2 cm

Ilość

W klimatycznym salonie, nie może zabraknąć miejsca na witrynę pokojową, która elegancko rozprzestrzenia się na danej powierzchni. Meble Wójcik w swoich kolekcjach, posiadają różnego rodzaju witryny, które można zastosować zarówno na większych metrażach jak i mniejszych pokojach czy mieszkaniach. Meble Wójcik w kolekcji NOVI zostały wyposażone w kolorystykę białą, w nowoczesnym, minimalistycznym wydaniu, gdzie duże znaczenie ma jakość wykonanych mebli oraz nietuzinkowe wykończenie. Witryna pokojowa NOVI NVIV01L jest produktem otwieranym po lewej stronie.
alt
/center> Kolekcja NOVI została wyposażona w meble pokojowe w charakterystycznym kształcie geometrycznych brył. Witryna pokojowa NOVI NVIV01L Wójcik posiada drzwi oraz szufladę. Górna część witryny została wyposażona w drzwi z obramowaniem, gdzie po środku znajduje się szklana szyba. Za taką szybką znajdują się szklane półki, a wszystkie elementy zostały wykonane ze szkła hartowanego odpornego na uszkodzenia. W środkowej części witryny znajduje się szuflada o dość pojemnym wyposażeniu, gdzie można przechowywać różnego rodzaju drobiazgi jak bielizna, krawaty, spinki do mankietów.

Witryna pokojowa NOVI jest produktem smukłym, wysokim o eleganckim stylu. Została wyposażona w dużą ilość szklanych elementów, ułatwiających ciekawe udekorowanie przestrzeni odpowiednimi dekoracjami jak kieliszki, kubki czy serwisy kawowe z porcelany. Witryna jest solidnie wykonana, w kolorze białej alpiny, w matowym wydaniu. Witryna wprowadza elegancki wygląd do pomieszczenia, gdzie człowiek odpoczywa, a także buduje odpowiedni wizerunek w swoim salonie czy jadalni.

Witryna pokojowa NOVI NVIV01L jest produktem gdzie montaż odbywa się po lewej stronie, gdzie otwierane są drzwi od witryny. Produkt, gdzie w części korpusowej zastosowano eleganckie wykończenie z płyt wiórowych laminowanych. Kolekcja NOVI przeznaczona jest do pomieszczeń utrzymanych w stylu minimalistycznym. Proste, jasne, białe meble, które tworzą dobrą podstawę organizacyjną w danej przestrzeni. Witryna posiada ujmujące elementy dekoracyjne, w postaci szyb oraz przyjemnej dla oka szuflady.

Kolekcja NOVI przeznaczone jest do jasnych pomieszczeń, utrzymanych w nowoczesnym, przyjemnym dla oka stylu. Jeśli kochamy mniejsze wydanie mebli, w prostszym minimalizmie takie meble są idealne. Większość produktów, wykonana została z materiałów odpornych na uszkodzenia, gdzie warto postawić je w salonie czy w innych pomieszczeniach mieszkalnych. Kolekcja NOVI to meble dobrze prezentujące się, gdzie stwarzają możliwość budowania dobrze zorganizowane miejsca, a przede wszystkim zadbanego.

Kolekcja NOVI należy do mebli Wójcik, które posiadają różnego rodzaju meble pokojowe, sypialniane i do jadalni. Meble Wójcik posiadają kolekcję białych mebli jak i bardziej drewnianych, o ujmującym, nietuzinkowym stylu.

Meble Wójcik to produkty, eleganckie, gdzie można postawić je zarówno w mieszkaniu, jak i w miejscach publicznych. Jeśli chodzi o kolekcję NOVI, ma w sobie mocną siłę przyciągania, gdzie człowiek dostaje pomieszczenie z ich wykonaniem praktyczne, eleganckie, dobrze prezentujące się na co dzień. Meble NOVI to wysoki standard wykonania, gdzie kolor biały odgrywa tutaj dużą rolę. Wybierając dekoracji do nich należy wziąć po uwagę szkło, drewno oraz elementy kontrastujące jak kolorystyka oraz materiał wykonania.

Atuty kolekcji NOVI:
  1. Eleganckie, funkcjonalne meble;
  2. Białe, minimalistyczne elementy wyposażenia;
  3. Stylowe wykonanie;
  4. Funkcjonalność; Uniwersalność;

Opis

Szerokość
62
Wysokość
198.5
Głębokość
42.2
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355116423
MPN
6000000008097

Zobacz również inne produkty z kolekcji Novi Wójcik: