Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte
search
  • Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte
  • Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte
  • Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte

Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte

Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte to dość ciemna z wyglądu szafa pokojowa, w które można powiesić ubrania na drążku i stworzyć domową garderobę, w której znaleźć się mogą wszystkie ubrania, które warto powiesić na wieszaki. Klimatyczny produkt, który wprowadza dużo elegancji w pomieszczeniu. 
849,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 93 cm wysokość: 197 cm głębokość: 52 cm

Ilość

Meble Forte to produkty do aranżacji wnętrz, które potrafią odmienić niejedną przestrzeń. Meble takie posiadają charakterystyczny styl oparty trochę o surowe wykonanie. Meble Forte mają wielu zwolenników. Budowanie eleganckiego miejsca do wypoczynku zależy od wyboru odpowiednich mebli jak szafy pokojowe oraz komody. Uporządkowana przestrzeń jest łatwiejsza jeśli dobierzemy wygodne meble wyposażone w eleganckie półki oraz dodatki pomagające w organizowaniu przestrzeni. Meble Forte w większości przypadków zostały wykonane z płyt wiórowych laminowanych odpornych na uszkodzenia różnego rodzaju.
alt
Jednym z ciekawszym produktów do aranżacji wnętrz wśród marki Forte jest szafa ubraniowa Trass wyposażona w podwójne drzwi, które zostały wykonane z płyt MDF. Kolorystyka szafy to połączenie dębu czarnego i brązowego. Szafa jest produktem ubraniowym, do przechowywania odzieży wierzchniej do powieszenia na wieszakach. Szafa ubraniowa Forte Trass TRAS821 posiada drzwi otwierane na zewnątrz, zostały one wyposażone w mechanizm cichego zamykania bezuchwytowego. Szafa ubraniowa Trass Forte została wyposażona w drążek na ubrania do powieszenia oraz w półkę górnej części do przechowywania bagaży, walizek oraz różnego rodzaju toreb oraz przedmiotów sezonowych np. związanych ze sportem.

Szafa ubraniowa TRAS821 Trass Forte to elegancka, stylowa szafa do postawienia w salonie. Ma w sobie ciemną kolorystykę, co nadaje przestrzeni elegancki i pewną tajemniczość. Szafa pasuje z innymi meblami marki Forte, które można łączyć w komplet. Tworzenie funkcjonalnego miejsca do przechowywania odzieży to podstawa dobrze zorganizowanego salonu, gdzie można tworzyć wygodne elementy, które poprawiają jakość naszego życia. Szafy ubraniowe można dobierać według upodobań, na rynku znajduje się wiele producentów mebli, którzy posiadają w swoim asortymencie zestawy szaf pokojowych oraz pojedyncze szafy ubraniowe do zastosowania w salonie czy w przedpokoju.

Szafa ubraniowa typu Forte idealnie współgrają z ciekawymi komoda pokojowymi oraz licznymi ciekawymi dekoracjami. Takie szafy można postawić w przedpokoju, jako miejsce do przechowywania podstawowej odzieży wierzchniej. Szafy Forte posiadają prostą stylizację, w ciemnej tonacji dębu, która wprowadza w pomieszczeniu trochę surowości.

Meble Forte to kolekcja mebli do salonu oraz innych pomieszczeń mieszkalnych. Produkty, które można postawić w mniejszym mieszkaniu ale również w dużym domu. Meble Forte zostały wykonane z płyt wiórowych laminowanych. Materiały dobierane są tak, aby meble miały dużą odporność za zabrudzenia, zawilgocenia oraz uszkodzenia. Meble Forte idealnie pasują również do instytucji związanej z biznesem zwłaszcza w sektorze finansowym czy prawnym. Takie meble wprowadzają elegancki styl i wysoki komfort wykonania.

Szafy ubraniowe Forte pasują do salonu, w którym mamy dużo oświetlenia zarówno dziennego jak i sztucznego. Produkty wykonane starannie według najwyższych standardów, można je dobierać według własnych upodobań.

Meble Forte to eleganckie meble pokojowe wykonane według najwyższych standardów. Posiadają elementy proste, gdzie można w pomieszczeniu wprowadzić ład i porządek a także umiar w dobieraniu pozostałych mebli oraz dekoracji. Dobieranie dekoracji do tego typu mebli to proces związany z dobieraniu takich produktów, które ocieplają trochę wnętrze przez zastosowanie elementów drewnianych, szklanych czy z porcelany.

Atuty mebli Forte:
  1. Ciemne eleganckie wykończenie;
  2. Wysoka jakość wykonania;
  3. Produkty ergonomiczne i funkcjonalne;

Opis

Szerokość
93
Wysokość
197
Głębokość
52
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 10%
Logistyczne
[{'weight':19, 'length':52, 'width':8, 'height':114},{'weight':19, 'length':42, 'width':6, 'height':192},{'weight':24, 'length':52, 'width':4, 'height':203}]
Styl
klasyczny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Trass Forte: