Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik
search
  • Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik
  • Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik
  • Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik
  • Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik
  • Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik

Szafa Linate 2D TYP20A Wójcik

Funkcjonalna szafa Linate 2D TYP 20A Wójcik została wyposażona w dwie pojemne półki do przechowania przedmiotów mniej używanych.  W części środkowej znajduje się natomiast drążek do przechowywania ubrań wierzchnich oraz różnego rodzaju koszul i spodni. 
1 319,00 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 85 cm wysokość: 195 cm głębokość: 59 cm

Ilość

Szafy pokojowe od zawsze są niezbędnym elementem w każdym domu. Pozwalają one zapanować nad bałaganem, a także uporządkować nadmiar ubrań, tak aby dom prezentował się czysto i estetycznie. W asortymencie mebli Wójcik znajduje się marka Linate - proste meble wykonane w nowoczesnym stylu, które mają duże zaczerpanie w prezentacji mebli z minimalizmu. Szafy pokojowe Linate to czysta ekspresja, wykonane z pięknych jasnych frontów i korpus. Idealnie pasują zarówno do salonu jak i przedpokoju. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, do produkcji użyto płyty wiórowe laminowane, które zostały tak dopracowane, aby produkt były oporne na uszkodzenia.
alt
Szafa Linate 2D TYP 20A Wójcik posiada frontowe drzwi w jasnym, białym kolorze z połyskiem. Środek szafy to połączenie koloru dębu truflowego z funkcjonalnym miejscem na przechowywanie ubrań. W górnej części szafy znajduje się półka, gdzie można położyć rzeczy stosowane dość rzadko, jak np. ubrania poza sezonem, czy walizki lub bagaże podróżnicze. Dolna część szafy to kolejna półka, w której można postawić buty, torebki czy parasole. W środkowej części znajduje się natomiast drążek, z przeznaczeniem na wieszanie ubrań jak kurtki, płaszcze, koszule czy spodnie. Szafa Linate Typ 20A jest szafą wysoką, pojemną, która pozwoli zapanować nad bałaganem. Szafa Linate to szafa pokojowa, ale można ją postawić również w przedpokoju, w miejscu gdzie warto przechowywać wygodnie ubrania. Często korytarze w domach są zaniedbywane, a niesłusznie. Przestrzeń taka może zostać spożytkowana właśnie np. na szafę Linate, a w salonie skupić się na aspektach dotyczących odpoczynku, pracy oraz spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

Na rynku polskich mebli szafy pokojowe to produkty najczęściej kupowane przez Polaków. Jednak funkcjonalne, ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni jest dla naszych rodaków bardzo ważne. Dlatego warto wybierać meble, które spełniają takie wymagania, a zwłaszcza szafy pokojowe. Marka Wójcik posiada w swoim katalogu produktów sporą ilość szaf, mamy tutaj modele Cortina bardziej eleganckie, wykorzystujące stylizacje klasyczną, gdzie ważnym elementem jest tutaj kolor dębu GrandSon. Poza tym szafy pokojowe to również element wizerunkowy w naszych domach. Takie szafy powinny zostać starannie wykonane, posiadać małą możliwość uszkodzenia.

Szafy marki Wójcik dostarczane są w paczkach do klientów. Dodatkiem jest instrukcja, która w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy jak krok po kroku złożyć daną szafę. Należy przed zakupem zwrócić na aspekty jak takie meble można przymocować. Meble Wójcik przeznaczone są do ścian betonowych oraz z cegieł murowanych. Instalacja jest prosta, nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy praktyki.

Pokój dzienny to miejsce gdzie szafy pokojowe często występują, mają duże zastosowanie, jeśli szafa jest pojemna i ma dużo miejsca, można w niej schować większość ubrań. Dobrym pomysłem jest połączenie w danym salonie takich elementów jak szafa pokojowa czy witryna zawierająca dużo półek. Takie rozwiązanie właśnie cechuje produkty Linate. Głównym celem mebli Linate jest stworzenie dobrze zorganizowanej przestrzeni mieszkalnej, gdzie każdy przedmiot ma swoje miejsce.

Atuty stosowania szaf pokojowych:
  1. Dobrze zagospodarowana przestrzeń
  2. Wygodne użytkowanie salonu czy pokoju
  3. Miejsce na przechowywanie dużej ilości ubrań’

Opis

Szerokość
85
Wysokość
195
Głębokość
59
Montaż
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Ilość drzwi
2
Rodzaj drzwi
uchylne
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Logistyczne
[{'weight':37,'length':133,'width':60,'height':11},{'weight':37,'length':201,'width':39,'height':9}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5900355025244
MPN
6001038000038

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: