Szafa Laser TYP LASS01 3D-2S Wójcik

Szafa Laser TYP LASS01 3D-2S Wójcik
search
  • Szafa Laser TYP LASS01 3D-2S Wójcik
  • Szafa Laser TYP LASS01 3D-2S Wójcik
  • Szafa Laser TYP LASS01 3D-2S Wójcik
  • Szafa Laser TYP LASS01 3D-2S Wójcik
Szafa ubraniowa Laser TYP LASS01 Wójcik przeznaczona jest do tworzenia nowoczesnych pomieszczeń dla młodzieży. Została wyposażona we wnęki i drążek. 

Dostępny od ręki

1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Ilość

Przechowywanie ubrań wymaga posiadania praktycznych mebli, zwłaszcza szafy ubraniowej o eleganckim wyglądzie i dużej funkcjonalności. Meble Wójcik stworzyły nowoczesną, designerską ale prostą kolekcję mebli młodzieżowych pod nazwą Laser. Wśród produktów, które dana kolekcja posiada można znaleźć modele szaf pokojowych, komód do sypialni oraz regały na książki. Jednak do uporządkowania przestrzeni mieszkalnej, zwłaszcza z częścią odzieżową odpowiedzialne są produkt jak szafy ubraniowe.
alt
Wśród produktów Laser znajduje się funkcjonalna, prostokątna szafa laser TYP LASS01 Wójcik wykonana z wysokiej jakości modułowym płyt meblowych. Korpus szafy został wykonany z wysokiej jakości płyt wiórowej z laminatem w kolorze szary platynowym. Fronty szafy występują w trzech rodzajach kolorystycznych typu: chilli red, dubai styl czy zgaszony błękit. Kolorystyka dobierana jest według upodobania. Szafa ubraniowa LASS01 Laser Wójcik została wyposażona w trzy fronty drzwi, za którymi znajdują się elementy jako półki oraz drążek do przechowywania i wieszania ubrań typu marynarki, koszule czy płaszcze. Szafa ubraniowa Laser została dodatkowo wyposażona w dwie szuflady, które delikatnie zamykają się z mechanizmem cichego domykania.

Kolekcja mebli Laser tworzy szafy pokojowe o różnych wymiarach i wyglądzie. Z kształtu przypominają bryły geometryczne, które mają prostą stylizację. Szafa pokojowa Laser TYP LASS01 Wójcik jest produktem, który można zastosować w pokoju młodzieżowym oraz w przestrzeni gdzie żyją osoby o statusie singiel lub młode pary. Szafa jest funkcjonalna posiada dużą ilość półek, gdzie można układać jeansy, koszulki oraz bieliznę.

Szafa Laser TYP LASS01 Wójcik jest produktem przeznaczonym do samodzielnego montażu, który składa się według instrukcji. Szafa jest produktem, gdzie można przechowywać przedmioty używane na co dzień jak również sezonowe. Pod szufladami znajdują się dwie półki, gdzie można przechowywać nawet drobne przedmioty używane poza sezonem jak również zbudować miejsce do organizowania przestrzeni na buty. Szafa Laser jest produktem łatwy w utrzymaniu czystości, można wykorzystać proste preparaty do utrzymania porządku.

Meble z kolekcji Laser są funkcjonalne, dobrze się prezentują, wpływają korzystnie na jakość danego pomieszczenia. Można z ich udziałem przechowywać rzeczy różnego rodzaju. Są to ogólnie meble młodzieżowe, ale można zastosować je w pokoju dziecięcym, jako miejsce do przechowywania ubrań dzieci oraz w przypadku regałów do przechowywania przedmiotów typu zabawki, kosmetyki czy gry.

Meble Wójcik to znany i lubiany producent mebli, gdzie przyciąga uwagę klientów swoją prostotą i elegancją. Nowoczesność również nie jest mu obca. Meble wykonane z udziałem tej marki są stworzone w solidny sposób, z ergonomicznymi funkcjami i ciekawym aspektem wizualnym. Meble takie można dobierać według upodobania, własnych predyspozycji i pewnych funkcjonalności.

Meble Wójcik zostały wyposażone zarówno w kolekcje mebli dla osób dorosłych jak i młodzieży. Wykonanie kolekcji występuje zarówno w nurcie klasyczności jak i nowoczesności. Wybór poszczególnych modeli jest bardzo duży. Cechą charakterystyczna dla mebli Wójcik jest ich minimalizm, dlatego warto dobierać proste elementy dekoracyjne, które wpływają na jakość.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Elegancja;
  2. Prostota;
  3. Minimalizm;
  4. Wysoka jakość;

Opis

Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355057306
MPN
6000000001589

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: