Szafa Bryza BRS-2C Restol

  • Promocja
  • -3%
Szafa Bryza BRS-2C Restol
search
  • Szafa Bryza BRS-2C Restol
  • Szafa Bryza BRS-2C Restol
  • Szafa Bryza BRS-2C Restol
  • Szafa Bryza BRS-2C Restol
Pojedyncza szafa na ubrania, do budowania domowej, funkcjonalnej, dobrze zorganizowanej garderoby. Produkt wysokiej jakości. 

Dostępny od ręki

1 249,00 zł
1 211,53 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 211,53 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 89 cm wysokość: 195 cm głębokość: 54 cm

Ilość

Szafy pokojowe to najczęściej wybierany produkt przeznaczony do budowania miejsca znanego jako garderoba, gdzie przechowuje się w sposób poukładany ubrania. Takie meble powinny zostać wybierane starannie, żeby dane pomieszczenie nie zostało przytłoczone, aby prezentowały ciekawy design i stanowił funkcjonalny produkt o niepowtarzalnym stylu. Takie szafy można znaleźć u producenta mebli Restol, który tworzy meble w naturalnych kolorach, które zostały wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, tworząc pomieszczenie w dość ciekawy sposób.
alt
Kolekcja mebli Bryza pochodzi od producenta Restol, są to meble białe, wykonane z prostym designem w kształcie geometrycznych brył. Wśród takiej kolekcji również znajdują się szafy w tym szafa Bryza BRS-2C Restol zamykana podwójnymi frontami. Ta część szafy posiada frezowania, które ułatwiają otwieranie i zamykanie mebli. Szafa ubraniowa Bryza BRS-2C Restol wykonana została z płyt modułowych wiórowych z laminatem, w kolorze białym w części korpusowej. Wewnętrzna część szafa Bryza BRS-2C Restol posiada dwa miejsca na powieszenie drążków na ubrania wierzchnie. Z jednej strony rozbudowane miejsc o półki, a nad drążkami znajduje się szeroka półka do przechowywania torebek, bagaży i innych produktów do noszenia i przechowywania przedmiotów. Szafa Bryza jest produktem pojemnym, można w niej przechowywać dużą ilość ubrań oraz różnego rodzaju dodatków i akcesoriów do ubrania.

Szafa ubraniowa Bryza BRS-2C Restol jest produktem, który można postawić w salonie, ale również w nowoczesnych pokojach młodzieżowy czy sypialni. Szafa jest wykonana w prosty, ale dość oryginalny sposób, tworzą ciekawą aranżację w danym wnętrzu. Mamy meble komfortowe, wprowadzające więcej ciepła w pomieszczeniu i dobrze zorganizowane miejsce do przechowywania ubrań. Szafa do pokoju to inwestycja na lata, która wprowadza znaczące zmiany w danym mieszkaniu.
alt
Szafy ubraniowe to element wyposażenia zarówno dla osób będących singlami jak i w parach. Dobór mebli w kolekcji Bryza jest bardzo duży. Bryza przeznaczona jest dla osób kochających nowoczesne, nieszablonowe rozwiązania w wyposażeniu, a także które kochają nurty prostoty i minimalizmu. Zwłaszcza minimalizm przybywa do naszego kraju, z coraz silniejszym zaangażowaniem, gdzie ważnym czynnikiem jest tutaj posiadanie przedmiotów w umiarze, pozbywanie się takich które nie są ani funkcjonalne, ani ładne, ani sentymentalne. Tak samo dotyczy mebli, powinny one móc przechowywać przedmioty w sposób zorganizowany. Szafy nie powinny posiadać przedmiotów zbędnych, które niszczą daną przestrzeń.

Meble Restol tworzą gamę różnego rodzaju kolekcji do zastosowania w różnych pomieszczeniach. Niektóre modele mebli można stosować również w miejscach związanych z biznesem jak hotelarstwo, gastronomia czy np. miejsca związane z kosmetyką czy medycyną. Szafy Bryza można zastosować w przychodni medycznej, czy w gabinecie medycznym, aby pacjenci odwiedzający lekarzy mieli możliwość pozostawienia okryć wierzchnich poza gabinetami.

Meble Restol wykorzystują wysokiej klasy elementy wyposażenia i produkcji przy swoich meblach, dlatego warto dobierać takie modele mebli, które mają u nas pewne cechy, które są przez klienta poszukiwane. Poszczególne meble z danych kolekcji można łączyć pomiędzy sobą lub tworzyć zestawy mebli tak zwane meblościanki, które są utrzymane w podobnym wykonaniu.

Atuty mebli Restol:
  1. Elegancja;
  2. Szyk;
  3. Prostota i minimalizm;
  4. Wygoda;

Opis

Szerokość
89
Wysokość
195
Głębokość
54
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
BRS-2C

Zobacz również inne produkty z kolekcji :