Półki do szafy Starlet DMRD82 Forte

Dobrze wykonane półki do szaf Starlet w ilości 3 sztuk to dobre uzupełnienie do szary rozsuwanej, gdzie można zamontować praktyczne miejsce do organizowania przestrzeni na przechowywanie ubrań. 
189,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 83 cm wysokość: 42 cm głębokość: 3 cm

Ilość

Meble pokojowe to najczęściej problematyczne meble w domu, ponieważ sposób ich wybierania jest dość czasochłonny i skomplikowany pod różnymi kwestiami. Meble pokojowe to przede wszystkim funkcjonalne szafy do salonu czy komody do sypialni. Wielu producentów mebli dysponuje różnymi kolekcjami takich produktów, aby klient miał większy wybór. Meble pokojowe można dobierać według kolorystyki, a także materiału wykonania. Szafy wybierane są wtedy według wysokich standardów. Jednym z ciekawszych mebli pokojowy ma marka Forte, wykonująca meble w różnych stylizacjach w klimatycznym wykonaniu według standardów nowoczesnych jak i vintage.

Jeśli dysponujemy przyjemną szafą pokojową o prostej formie warto zastosować niepowtarzalny dodatek w postaci półek Starlet. Półki do szafy Starlet DMRD82 Forte zostały wyposażone w trzy, proste szare sztuki pojedynczych półek, które warto zamontować na wysokości szafy w części środkowej jak i górnej. Półki do szafy Starlet wykonane są z solidnych materiałów odpornych na uszkodzenia, idealnie pasują do wielu przestrzeni, które są wygodne w używaniu, a także prezentują niepowtarzalny styl. Półki do szafy Starlet Forte można zamontować również w przestrzeni samodzielnej np. w przedpokoju.

Szafy pokojowe mogą mieć niepowtarzalne elementy wyposażenia, które warto montować aby zwiększyć jakość naszego życia i zorganizować życie lepiej. Szafy takie można wyposażyć o funkcjonalne elementy jak półki czy małe komody, które ułatwiają organizację danej przestrzeni. Szafy pokojowe to meble najczęściej wybierane przez klientów sklepów z meblami.

Meble Forte to dobrze stworzone meble do salonu, które potrafią wprowadzać klimat wyjątkowości i dobrze przygotowanego miejsca do pracy i codziennych spotkań ze znajomymi. Meble Forte mają wysoką jakość wykonania, które wprowadzają niepowtarzalny klimat oraz jakość wykonania. Meble Forte posiadają przyjemne dla oka elementy dekoracyjne jak szuflady, szafki, czy ujmujące fronty, które mają ciche domykania drzwi oraz mechanizmy czasami bezuchwytowe.

Jeśli chodzi o wspomniane półki do szafy pasują one do szafy o szerokości 90 cm, ponieważ same półki mają szerokość 83 cm. Meble takie mogą stanowić znakomite uzupełnienie niejednej przestrzeni, dlatego półki można montować w szafach z kolekcji Starlet, idealnie ze sobą współgrające. Meble takie dobrze wyglądają w pomieszczeniach niewielkich jak przedpokój, czy przestrzeń do budowania garderoby np. wnęka czy mały pokój. Meble Forte podbijają rynek mebli w Polsce, wykonaniem i wysokim standardem wykonania. Dom z ich użyciem, wprowadza nas na wyższy poziom życia. Mamy wygodnie przygotowane miejsce do odpoczynku, gdzie można oglądać TV, ale również stworzyć wygodne miejsce do pracy tworząc z salonu i pokoju dziennego dobrze urządzone wnętrze.

Meble Forte, posiadają w swoich kolekcjach zarówno meble dla osób dorosłych jak i młodzieży. Meble takie dobrze współgrają z intrygującymi kolekcjami, wykonanymi ze szkła oraz zajmującymi elementami z drewna czy wikliny. Dla nowoczesnych kolekcji warto zainwestować w dodatki w kolorze srebra, złota i miedzi. Meble takie tworzą miejsce wygodne do życia, w domowym zaciszu, w elegancki, niepowtarzalny styl. Meble również praktyczne, które można wyposażyć o intrygujące dodatki w postaci półek czy małych komód.

Atuty mebli Forte:
  1. Bogaty wybór mebli nowoczesnych i jasnych;
  2. Wygodne meble do salonu;
  3. Produkty klimatyczne;
  4. Solidność;

Opis

Szerokość
83
Wysokość
42
Głębokość
3
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 10%
Logistyczne
[{'weight':16, 'length':43, 'width':93, 'height':8}]
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Starlet Forte: