Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
search
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble

Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble

Wiosna tuż tuż, może warto odświeżyć trochę wnętrze Twojego salonu. Kolorowe wiosenne dekoracje takie jak wazony, poduszki czy kwiaty cebulkowe, warto połączyć z białym tłem. Kolekcja Lucca to meble w kolorze satynowej bieli, wyróżniająca się nowoczesną stylistyką i frezowanym uchwytem.
626,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 150 cm wysokość: 43 cm głębokość: 38 cm

Ilość

Szafka RTV Lucca 04 Szynaka Meble
 

Kolekcja Lucca to świetny wybór dla miłośników białych aranżacji w Twoim salonie. Białe meble są przez nas często wybierane, ze względu na swoistą uniwersalność. Może warto na wiosnę nieco odświeżyć wnętrze Twojego lokum.
 

Wszyscy wiemy, że biały mebel odbija światło i dzięki temu wydaje się wizualnie lżejszy, co sprzyja aranżacjom w każdym stylu. Nikt nie lubi wnętrz przytłoczonych zbyt dużą ilością mebli czy dodatków. Taki wybór koloru mebla, jest bliski właścicielom mniejszych mieszkań.  
 

lucca_aranz_3-min_9.jpg

Taki cel możesz osiągnąć właśnie dzięki kolekcji Lucca. Typowy przedstawiciel to szafka RTV Lucca 04. Wyposażono ją w dwie szafki i dwie szuflady pośrodku. Wszystko w kolorze satynowej bieli. Front mebla wykonano z płyty meblowej MDF oklejonej folią PVC (mat).
 

Kolekcja wyróżnia się frezowanym uchwytem w kształcie fali, co podkreśla jej nowoczesny charakter. Białe, proste bryły to idealne rozwiązanie do współczesnych salonów. Bardzo dobrze komponuje się z pozostałymi modułami z kolekcji.
 

Atuty kolekcji Lucca:

  1. Białe, satynowe wybarwienie
  2. Nowoczesny design
  3. Doskonałe tło dla kolorowych dodatków wyposażenia wnętrz
  4. Do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego 

Opis

Szerokość
150
Wysokość
43
Głębokość
38
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lucca Szynaka Meble: