Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble

Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
search
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
  • Szafka RTV Lucca 04 Biała Szynaka Meble
Wiosna tuż tuż, może warto odświeżyć trochę wnętrze Twojego salonu. Kolorowe wiosenne dekoracje takie jak wazony, poduszki czy kwiaty cebulkowe, warto połączyć z białym tłem. Kolekcja Lucca to meble w kolorze satynowej bieli, wyróżniająca się nowoczesną stylistyką i frezowanym uchwytem.
626,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 150 cm wysokość: 43 cm głębokość: 38 cm

Ilość

Szafka RTV Lucca 04 Szynaka Meble
 

Kolekcja Lucca to świetny wybór dla miłośników białych aranżacji w Twoim salonie. Białe meble są przez nas często wybierane, ze względu na swoistą uniwersalność. Może warto na wiosnę nieco odświeżyć wnętrze Twojego lokum.
 

Wszyscy wiemy, że biały mebel odbija światło i dzięki temu wydaje się wizualnie lżejszy, co sprzyja aranżacjom w każdym stylu. Nikt nie lubi wnętrz przytłoczonych zbyt dużą ilością mebli czy dodatków. Taki wybór koloru mebla, jest bliski właścicielom mniejszych mieszkań.  
 

lucca_aranz_3-min_9.jpg

Taki cel możesz osiągnąć właśnie dzięki kolekcji Lucca. Typowy przedstawiciel to szafka RTV Lucca 04. Wyposażono ją w dwie szafki i dwie szuflady pośrodku. Wszystko w kolorze satynowej bieli. Front mebla wykonano z płyty meblowej MDF oklejonej folią PVC (mat).
 

Kolekcja wyróżnia się frezowanym uchwytem w kształcie fali, co podkreśla jej nowoczesny charakter. Białe, proste bryły to idealne rozwiązanie do współczesnych salonów. Bardzo dobrze komponuje się z pozostałymi modułami z kolekcji.
 

Atuty kolekcji Lucca:

  1. Białe, satynowe wybarwienie
  2. Nowoczesny design
  3. Doskonałe tło dla kolorowych dodatków wyposażenia wnętrz
  4. Do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego 

Opis

Szerokość
150
Wysokość
43
Głębokość
38
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lucca Szynaka Meble: