Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar
search
  • Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar
  • Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar
  • Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar
  • Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar
  • Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar
  • Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar

Radus 140X85 Mdf + Okleina Naturalna Kolor: Dąb Naturalny Halmar

Prosty stół pokojowy wykonany w kolorze naturalnego dębu, posiada geometryczne stalowe nogi w postaci ramy połączonej z blatem. Prostota, wygoda, elementy loft, tak można określić dany mebel, z prostokątnym blatem z okleiny.
1 259,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 140 cm wysokość: 76 cm głębokość: 85 cm

W typowym domu czy mieszkaniu znajduje się miejsce osobne na jadalnię, a osobne an spotkania ze znajomymi przy wspólnym stole. W mieszkaniach o niewielkim wymiarze takie miejsce musi mieć funkcjonalność uniwersalną, dlatego powinno wybierać się takie stoły pokojowe, aby dany mebel mógł spełniać miejsce rozrywkowe, gościnne oraz zawodowe. Takimi meblami charakteryzuje się producenta Halmar, wraz ze sporym wyborem stołów wykonany w kolorach drewna i stali, które można wykorzystać na wieloraki sposób.

Stół funkcjonalny pokojowy Radus Halmar jest jednym ze standardowym modeli stołów przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych utrzymanych w klimatach prostoty, nowoczesne designu z nurtami loft. Takie meble wprowadzają w pomieszczeniu mieszkalnym dużo świeżości, ale również prostego wykończenia, gdzie nadmiar przedmiotów nie jest mile widziany. Stół dla minimalisty jak Radus Halmar wykonany jest w prostym kształcie prostokąta, gdzie stelaż wykonano ze stali w formie ramy niedomykalnej i złączonej z blatem. Blat stołu został wykonany z takich materiałów jak płyta MDF, gdzie zastosowano okleinę naturalną w kolorze dębu. Stelaż w postaci brył po bokach występuje w postaci malowanej stali proszkowo w kolorze czarnym.

Stół do pokoju dziennego Radus Halmar występuje w wymiarze 140X85 cm, jest meblem przeznaczonym do jadalni jak i salonu. W przypadku tego pierwszego miejsca, może stanowić miejsce do spotkań ze znajomymi i rodziną, przy posiłkach oraz podczas uroczystości i imprez okolicznościowych. Stoły pokojowe Halmar mają to do siebie, że można wykorzystywać je w wielu pomieszczeniach, a także mają właściwości uniwersalne jako miejsca do pracy, nauki i zabawy.

Stół do jadalni Radus Halmar prezentuje wysoką jakość wykonania, do którego można wybierać designerskie krzesła, wykonane z takich elementów jak drewno czy tapicerka. Nad stołem można umieścić oświetlenie w postaci lamp wykonany z opływający metalem oraz oświetleniem żarówek typu LED. Na blacie w jadalni przy takim stole można ułożyć kompozycje z kwiatów oraz położyć obrus. Spożywanie posiłków w takim pomieszczeniu to sama przyjemność.

Stoły funkcjonalne Radus Halmar mają takie zastosowanie również jako alternatywa dla biura. Praca przy komputerze wymaga odpowiedniego miejsca, a taki stół do pracy Radus, który ma solidny blat w kształcie prostokąta, a także dużo miejsca w okolicy stelażu pozwala na stworzenie wygodnego miejsca pracy. Do takiego stołu można dokupić odpowiednie krzesło czy fotel, najlepiej z podnóżkiem czy regulowanym siedziskiem.

Solidnie wykonanie stoły Radus pozwalają na tworzenie praktycznych miejsc do pracy w domowym zaciszu. Home office to już coraz większy standard, dlatego warto takie miejsce wyposażyć w odpowiedni sprzęt oraz fotel. Jak kończymy pracę, nasz stół do pracy może posłużyć jako miejsce do posiłków lub miejsce do oglądania seriali i filmów. Stół pokojowy Radus utrzymany jest w klimatach loft oraz minimalizmu, jest praktycznym meblem, który łatwo można wyczyścić i nadać mu odpowiedni wygląd w prosty sposób. Stoły tego typu od producenta Halmar przeznaczone są do samodzielnego montażu, krok po kroku według instrukcji.

Atuty mebli Halmar:

Wygodne meble w użyciu;
Funkcjonalność;
Prostota;
Komfort wizerunkowy;

Opis

Szerokość
140
Wysokość
76
Głębokość
85
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :