Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar
search
  • Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar
  • Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar
  • Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar
  • Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar
  • Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar
  • Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar

Caruzzo Stół, Nogi - Antracytowy, Blat - Ciemny Orzech Halmar

Stół Caruzzo prezentuje się w sposób oryginalny z elementem wysokiej klasy blatu prostokątnego w kolorze ciemnego orzecha. Nogi i stelaż stołu występuje w kolorze grafitowym wykonanym z metalu z farbą proszkowaną. Kształt stelaża jest geometryczny w postaci figur trójkątnych z połączonym więzadłem.
1 599,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 180
180 cm
wysokość: 76
76 cm
głębokość: 90
90 cm

W przestrzeni mieszkalnej zarówno w domach jednorodzinnych, jak i apartamencie mieszkaniowym jednym z najważniejszych rodzajów mebla jest stół w salonie. Wybierając poszczególny produkt meblowy warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność, a także aspekty designu i kolorystykę. Meble Halmar stworzyły liczne produkty w kategorii stoły do domu i mieszkań, które można wybierać według potrzeby i uznania. Stosowanie wybranego modelu stołu według potrzeby pozwala w prosty sposób uporządkować dom i mieszkanie i stworzyć odpowiedni klimat wizualny.

Stół pokojowy Caruzzo Halmar został wykonany z płyty meblowej MDF z laminatem i posiada kolor ciemnego orzecha. W dolnej części stołu znajduje się metalowy stelaż w kolorze grafitowym który ma wykończenie proszkowane. Stół pokojowy do salonu Caruzzo posiada obszerny prostokątny blat, przy którym można posadzić sporą ilość osób. Jest meblem przeznaczonym do tworzenia klasycznych pomieszczeń, gdzie króluje ciemny kolor mebli. Tego typu stoły pasują również do pomieszczeń związanych z biznesem, zwłaszcza w zakresie prawa, ekonomii oraz finansów.

Stół do pokoju dziennego Caruzzo Halmar posiada stelaż w kolorze antracytu, posiada on kształt geometryczny w postaci brył trójkątnych. Tego typu wykonanie stołu wprowadza nurty elegancki w połączeniu z nowoczesnym designem. Stoły pokojowe Caruzzo Halmar przeznaczone są do samodzielnego montażu, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stół pokojowy Caruzzo może mieć wiele zastosowań. W domu, gdzie mieszkają dzieci można używać takiego miejsca do nauki i odrabiania lekcji. Dla dzieci wspólne posiłki z rodzicami są bardzo ważne, dlatego dany stół Caruzzo można wykorzystać jako stół do jadalni oraz miejsce spotkań rodzinnych np. z powodu imprez okolicznościowych jak urodziny czy święta.

Stół do pokoju dziennego Caruzzo jest również dobrym miejscem do pracy, spokojnie przy świetle zarówno sztucznym jak i dziennym, z użyciem laptopa można wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Tego typu stoły sprawdzają się do pracy online dla pracowników home office, gdzie z użyciem wygodnego fotela i krzesła można dany czas spożytkować zarówno na pracy zawodowej, na swoich pasjach oraz na nauce nowych umiejętności. Czas spędzony przy stole Caruzzo pozwala na wygodne spędzenia czasu bez uszczerbku na zdrowiu. Decydując się na odpowiednie krzesło lub fotel mamy miejsce ergonomiczne do pracy.

Dla zwolenników kultury stół pokojowy Caruzzo to sposób na spędzenia czasu na oglądaniu TV czy serialu na Netflixie. Można wieczorami spożywać drobne przekąski i spędzać czas na piciu lekkiej kawy czy małej ilości wina. Jak osoby oglądają TV, stoły pokojowe Caruzzo można wykorzystywać do przechowywania gazet oraz pilota.

Stoły funkcjonalne Caruzzo mają również zastosowanie w biznesie, zarówno w branży gastronomicznej, jak i tradycyjnych biurach, gdzie pracownicy mają szkolenia oraz spotkania z kadrą kierowniczą podczas pracy w postaci zebrań i umawiania poszczególnych spotkań na dane tematy. Stoły funkcjonalne Caruzzo przeznaczone są do samodzielnego montażu, dostarczane w paczkach wraz z załączoną instrukcją. Elegancki, przystępny i designerski mebel do salonu i mieszkania z aneksem kuchennym o wielu, uniwersalnych zastosowaniach.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość
Duży wybór stołów;
Elegancja;
Design;

Opis

Szerokość
180
180
Wysokość
76
76
Głębokość
90
90
Funkcja rozkładania
Nie
Kształt blatu
prostokątny
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

MPN
2010001169420