Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar

Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
search
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
  • Alexander Stół Rozkładany Biały Halmar
Wygodny biały stół rozkładany z lakierowanym blatem o zaokrąglonych bokach i zakończeniu owalnym. Stół posiada stelaż w postaci nóg o biały kolorze, które są szczupłe i wprowadzają w pomieszczeniu nurty minimalizm oraz stylu chic.
1 179,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 150 cm wysokość: 76 cm głębokość: 90 cm

Elegancki biały stół do salonu wykonany z drewna i płyty MDF lakierowanej tak prezentuje się model stołu rozkładanego Alexander Halmar, który wprowadza elementy czystości i minimalizmu w przestrzeni mieszkalnej. Tego typu stoły pokojowe mają wiele zastosowań zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w branży gastronomicznej jak i hotelarskiej. Biały stół pozwala zapewnić nowatorski sposób aranżowania przestrzeni w salonie oraz w mniejszym mieszkaniu typu kawalerka z aneksem kuchennym.

Stół rozkładany Alexander Halmar to produkt meblowy posiadający drewniany stelaż, który solidnie utrzymuje blat stołu. Na takim blacie można umieścić piękny zdobiony wazon z kwiatami, a także posłużyć jako miejsce do spożywania posiłków przez całą rodzinę. Osoby, które pracują w domu z użyciem komputera, na takim stole mogą urządzić mniejszą wersję gabinetu do pracy w systemie Home Office. W ciągu dnia tego typu stoły rozkładane białe mają wolną przestrzeń, dlatego kto kocha pracę przez komputer, ale w domowym zaciszu takie typu stoły są znakomitym rozwiązaniem.

Nad blatem stołu można umieścić elegancką, nowoczesną białą lampkę z oświetleniem LED. Stół rozkładany Alexander prezentuje się znakomicie w jasnej przestrzeni, gdzie nie ma za dużo przedmiotów. Tego typu stoły przeznaczone są dla zwolenników jasnych, przestronnych pomieszczeń, utrzymanych w klimatach minimalizmu i prostoty, gdzie nadmiar rzeczy jest zbyteczny. W przestrzeni minimalizmu człowiek nabiera większej ochoty do działania, motywacja jest większa, dlatego tego typu działania mają coraz więcej zwolenników również w aranżacji wnętrz.

Stół rozkładany Alexander Halmar jest meblem przeznaczonym do samodzielnego montażu. Do tego typu stołów warto dobierać odpowiednie, proste w wykonania białe krzesła. Pod stołem można wykorzystać miejsce jako przeznaczenie na różnego rodzaju tekstylia w postaci dywanów. Blat stołu jest lakierowany przez co wpływa to na odbijanie światła od mebla i optycznie zwiększa przestrzeń w pomieszczeniu. Stoły rozkładane Alexander mają również zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie króluje nurt chic czy glamour, gdzie światło, szklane elementy oraz biały kolor występuje w wielu miejscach.

Stoły do salonów powinny mieć dużą funkcjonalność, pozwalająca na wykorzystywanie danych mebli do różnych czynności. Blat stołu Alexander prezentuje się nad wyraz okazale, stelaż posiada nogi białe w interesującym kształcie. Stosowanie tego typu mebli w przestrzeni mieszkalnych można uzupełnić o nowoczesne meble typu szafy, regały i komody ale również siedziska w postaci wygodnych krzeseł do stołu oraz kanapy czy sofy wykonane w neutralnych barwach.

Stoły rozkładane pozwalają również na wygodne przyjmowanie gości, gdzie podczas imprezy można dany blat rozłożyć i pomieścić większą ilość osób przy stole. Tego typu stoły są proste do czyszczenia i bezproblemowe w utrzymaniu porządku. Montaż stołu odbywa się zgodnie z załączoną do danego produkt meblowego instrukcja. Tego typu stoły mają wiele zastosowań zarówno w salonach dużych domów, w przestrzeni gdzie znajduje się pokój z aneksem kuchennym oraz w branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Meble Halmar są wygodne w używaniu.

Atuty mebli Halmar

Wysoka jakość wykonania;
Wygoda w używaniu;
Funkcjonalność;
Różnorodne wykonanie aranżacyjne;

Opis

Szerokość
150
Wysokość
76
Głębokość
90
Funkcja rozkładania
Tak
Kształt blatu
prostokątny
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 5%
Styl
klasyczny
Szerokość po rozłożeniu
190
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
MPN
2010001178880