Novi Nvit01 Stolik Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

  • Promocja
  • -16%
Novi Nvit01 Stolik Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
search
  • Novi Nvit01 Stolik Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvit01 Stolik Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
Przyjemny dla oka, kwadratowy stolik z półką w kolorze białym. Idealne rozwiązanie do postawienia w salonie jako element wyposażenia oraz dekoracyjny. 

Dostępny od ręki

329,00 zł
276,36 zł Zniżka 16%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 276,36 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 75 cm wysokość: 48 cm głębokość: 75 cm

Ilość

Minimalizm coraz częściej ma duże znaczenie na wpływ na aranżowanie przestrzeni przez poszczególne osoby, które pragną odmienić nasze życie. Meble pokojowe powinny zostać taki wybierane, aby przez wiele lat znajdowały się w naszych domach w stanie bardzo dobrym. Meble Wójcik posiadają przyjemne dla oka kolekcje białych, nowoczesnych i funkcjonalnych mebli przeznaczonych do salonu, sypialni oraz pomieszczeń używanych sporadycznie. Meble Wójcik posiadają przyjemną dla oka kolekcję NOVI, wykonano z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych, które warto zastosować we własnym domu.
alt
Jednym z ciekawszych produktów w kolekcji NOVI jest stolik biały NVIT01 NOVI o kształcie kwadratu, który został wyposażony w półkę do przechowywania różnego rodzaju produktów. Stolik NOVI można postawić w pokoju dziennym jako miejsce do spędzania czasu z rodziną ale również jako miejsce do odpoczynku gdzie można grać w gry na konsoli oraz oglądając ulubiony film czy serial. Stolik biały NVIT01 NOVI jest produktem przyjemny dla oka, który warto używać np. jako miejsce do pracy w tak zwanym systemie home office, które ułatwia codzienne funkcjonowanie w pracy zawodowej.

Praca zdalna nie zawsze musi zostać wykonywana przy biurku, obecnie można swoje miejsce znaleźć właśnie w takim miejscu jak stolik NOVI. Kolorystyka stolika to biała alpejska barwa w przyjemnej tonacji. Idealne rozwiązanie do codziennych zajęć, które wykonuje się na komputerze. Stolik NOVI NVIT01 jest produktem, który może mieć zastosowanie również w biurze ale również w branży gastronomicznej, gdzie serwowane są dania w lokalach lub w miejscach jak kawiarnie.

Stolik biały NOVI jest produktem przyjemny dla oka, wykonanym w stylu minimalistycznym, który podbija coraz więcej zwolenników na całym świecie. Minimalizm oparty jest na umiarze w posiadania rzeczy, a także wszystkie co zbędne na pozbywaniu się. Stolik NOVI jest przyjemnym dla oka produktem do codziennego używania, który warto wykorzystać do pracy domowej ale również do budowania miejsca pracy w domowym zaciszu.

Kolekcja białych mebli NOVI występuje w kolorystyce alpejskiej w tonacji supermatu. Produkty przyjemne dla oka, nowoczesne, funkcjonalne, które są w stanie sprawić, że człowiek zyskuje na jakości miejsca w którym się przebywa. Meble NOVI przeznaczone są do jasnych pomieszczeń, gdzie występuje zarówno dużo światła sztucznego jak i naturalnego.

Meble Wójcik słyną z przyjemnych dla oka mebli zarówno wykonanych w stylizacjach bardziej klasycznych jak i bardziej nowoczesnych. Człowiek zyskuje przyjemnie wyglądające miejsce do pracy, a także odpoczynku, gdzie wykonuje się codzienne obowiązki. Meble jak NOVI w przypadku takiego stolika mogą mieć zastosowanie w pomieszczeniach związanych z prowadzeniem gastronomii czy miejscach jak firmy, gdzie praca oparta jest na wykonywaniu obowiązków przy komputerze. Meble Wójcik są produktami przyjemnymi dla oka, które są w stanie odmienić niejedną przestrzeń.

Meble Wójcik dysponują bogatymi kolekcjami, które warto dobierać według gustu i zapotrzebowania. Meble praktyczne, funkcjonalne, które odmieniają niejeden pokoj dzienny czy sypialnie. Warto dobierać takie meble w przestrzeni mieszkalnej, w której organizacja gra znaczącą rolę.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Wybór dużej ilości kolekcji;
  2. Funkcjonalność;
  3. Praktyczność;
  4. Ergonomia;

Opis

Szerokość
75
Wysokość
48
Głębokość
75
Funkcja rozkładania
Nie
Kształt blatu
kwadratowy
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
EAN13
5900355116430
MPN
6000000008098

Zobacz również inne produkty z kolekcji Novi Wójcik: