Regał Luna LS-3 Restol

 • Promocja
 • -3%
Regał Luna LS-3 Restol
search
 • Regał Luna LS-3 Restol
 • Regał Luna LS-3 Restol
 • Regał Luna LS-3 Restol
 • Regał Luna LS-3 Restol
Regał elegancki w jasnym kolorze, gdzie można przechowywać kolekcję filmów, książek oraz innych produktów pozwalających zbudować bibliotekę książek i filmów. 

Dostępny od ręki

902,00 zł
874,94 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 874,94 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 55 cm wysokość: 203 cm głębokość: 46 cm

Ilość

Dla zwolenników czytania książek, ważnym elementem jest ich posiadania ich i to w dużej ilości. Dlatego coraz więcej osób, które kochają taką formę spędzania czasu poświęca swoje pieniądze, czas oraz przestrzeń na zakup przydatnych i dobrze prezentujących się regałów na książki oraz półek do powieszenia na ścianie. Meble Restol posiadają w każdej praktycznie kolekcji jakiś regał czy półkę, gdzie książki znajdą swój stały dom. Jednak producent stworzył klasyczną kolekcję mebli, w białym kolorze z pewnym elementem nawiązujących do dawnych czasów wiktoriańskich pod nazwą Luna.

Regał Luna LS-3 Restol to produkt wysoki o wzroście 202,8 cm. Został on wyposażony w białą kolorystykę, gdzie znaleźć można półki otwarte oraz takie elementy jak zamykana szafka czy szuflada. Otwarte półki znajdują się w górnej części regału i tutaj można zgromadzić bibliotekę swoich ulubionych książek, a także dla zwolenników filmów kolekcję płyt DVD. Prócz książek i elementów związanych z kinem domowym, regał może zostać zapełniony różnymi dekoracjami związanymi z podróżami, z elementami sentymentach zdjęć oraz elementów ze szkła czy porcelany.

Regał Luna LS-3 Restol został stworzony z wysoko gatunkowego materiału jakim jest płyta meblowa z laminatem, gdzie fronty wykorzystują płyt MDF z okleiną PVC. Regał został wyposażony w trzy wnęki, gdzie można postawić produkty jakie mamy ochotę przedstawić w danym pomieszczeniu na widoku. Regał pokojowy Luna LS-3 Restol został wyposażony w dolnej jego części w szafkę i szufladę, gdzie widnieją uchwyty z chromu wykończone białym kolorem. Całość produktu jest okazała, pasuje do pomieszczeń jasnych, gdzie mamy jasne ściany oraz pozostałe meble w białych lub neutralnych barwach.

Tworzenie domowego miejsca na przechowywanie książek czasami pozwala wprowadzić w domu więcej spokoju, cichego miejsca na odpoczynek, a także więcej ciepła. Książki są symbolem z jakimi mieszkańcami można się utożsamiać. To co czytasz jest twoją częścią życia, która przechodzi na czynniki zewnętrzne. Regał Luna LS-3 Restol jest produktem wykonanym z solidnych materiałów, które do klienta dostarczane są w paczkach, a sam mebel należy złożyć samodzielnie. Regał pokojowy Luna można postawić w pokoju dziennym, ale również w pokoju młodzieżowym czy w jadalni.

Przechowywanie serwisów kawowych i obiadowych wymaga posiadania odpowiednich mebli, a taki regał pozwala zapanować nad chaosem w takim miejscu, Regały w jadalni mogą ze spokojem zastąpić witrynę, czy szafkę do przechowywania naczyń. Jadalnia jest pomieszczeniem, gdzie rodzina spędza najwięcej czasu na posiłkach. Może też jednak posłużyć jako miejsce pracy i nauki, gdzie przy stole domownicy wypełniają swoje obowiązki związane z karierą oraz szkołą.

Producent mebli Restol tworzy ciekawe, nietuzinkowe kolekcje dla swoich klientów, aby ich domy stanowiły przyjemną, dobrze zaaranżowaną przestrzeń. Człowiek w takich pomieszczeniach czuje się po prostu dobrze, wpływa na jakość życia, poprawia samopoczucie. Kolekcje mebli Restol są wykonane tak, aby meble zostawały na lata w mieszkaniach i domach, dlatego materiały do produkcji dobierane są starannie, a sam proces produkcyjny jest na wysokim poziomie.

Atuty mebli Restol:
 1. Eleganckie meble do salonu, jadalni i sypialni;
 2. Bogata gama kolekcji mebli;
 3. Wysoka jakość produkcji mebli;
 4. Przyjemne i łatwe w stylizacji wnętrz;

Opis

Szerokość
55
Wysokość
203
Głębokość
46
Ilość szuflad
1
Wykończenie
mat
Ilość półek
3
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
LS-3

Zobacz również inne produkty z kolekcji Luna Restol: