Regał Laser TYP LASR02 3D Wójcik

Regał Laser TYP LASR02 3D Wójcik
search
 • Regał Laser TYP LASR02 3D Wójcik
 • Regał Laser TYP LASR02 3D Wójcik
 • Regał Laser TYP LASR02 3D Wójcik
 • Regał Laser TYP LASR02 3D Wójcik
Funkcjonalny niski regał, wyposażony został w dużą ilość półek, na których można układać przedmioty. Idealny produkt do tworzenia domowej biblioteki. 

Dostępny od ręki

649,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 84 cm wysokość: 127 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Funkcjonalne meble, są dobrą inwestycją, ponieważ można w takich produktach przechowywać sporą ilość rzeczy. Jednym z typów dobrze dobranych mebli w mieszkaniu są regały pokojowe, które można dobrać według upodobania u producenta mebli Wójcik. Stworzył taki producent meble młodzieżowe o nazwie Laser, przeznaczone do pomieszczeń jasnych, eleganckich, w których spędza się dużo czasu na nauce, pracy i własnych pasjach. Meble Laser posiadają w swojej kolekcji zarówno regały na książki, szafy na ubrania oraz komody pokojowe, każdy dobierze produkty według własnego upodobania.
alt
Regał laser TYP LASR02 Wójcik to produkt o niskim wzroście posiadającym sporą ilość półek otwartych i zamkniętych wnęk. Regał został wyposażony w trzy drzwiczki, gdzie za nim znajdują się przegródki, na których można postawić książki oraz płyty z filmami. Regał pokojowy Laser występuje w szerokości 84 cm, dlatego pasuje do pomieszczeń zarówno większych jak i mniejszych, dość uniwersalny produkt, przeznaczony do samodzielnego złożenia.

Regał pokojowy Laser TYP LASR02 Wójcik został wykonany z płyt meblowych o dużej odporności na drobne uszkodzenia i zarysowania. Materiały dobrane w produkcji wykonane są według nowoczesnych technologii i standardów. Korpus regału został wykonany w kolorze szarym, natomiast fronty występują aż w trzech gatunkach ja dubai styl, chilli red oraz zgaszony błękit. Regały pokojowe to funkcjonalne meble o niepowtarzalnym, oryginalnym wyglądzie. Regał taki przeznaczony jest do własnego, samodzielnego montażu.

Meble Laser są produktami o przyjemnym wyglądzie, które wprowadzają sporą zmianę w pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Same regały pokojowe jak Laser mogą mieć wiele zastosowań. Przede wszystkim można w nich gromadzić książki, budować bibliotekę. tworzyć eleganckie wyposażenie poprzez stosowanie bibelotów oraz szklanych dodatków. Regały pokojowe Laser LASR02 Wójcik posiadają sporą ilość również otwartych półek, gdzie można postawić elementy jak książki, płyty czy dekoracje wykonane ze szkła lub wikliny.

Regały pokojowe Laser można wyposażyć dodatkowo w przyjemne oświetlenie ledowe, które wprowadza w pomieszczeniu większą tajemniczość, głębie i elegancje. Meble Laser są produktami prostymi, nawiązującym trochę do aranżacji w kwestiach minimalizmu. Nurt minimalizm oparty jest o ukierunkowaniu życia na jakość posiadanych przedmiotów, a nie ich ilości. Ograniczaniu również wpływu na nasze życie przedmiotów, a także budowanie pomieszczeń funkcjonalnych, gdzie można przechowywać sporą ilość przedmiotów w sposób zorganizowany i uporządkowany.

Meble Wójcik w każdej ze swoich kolekcji posiadają w swojej bazie regały pokojowe. Zwolennicy takich mebli, mają możliwość wyboru poszczególnych typów mebli. Regały poza komodami i szafkami ubraniowymi to najczęściej wybierane meble przeznaczone do pokoju i salonu. Meble Wójcik to produkty praktyczne, które są w stanie przechowywać sporą ilość przedmiotów. Asortyment kolekcji również jest spory, można dobierać produkt według upodobania.

Meble Wójcik to wysoka jakość wykonania. Elegancka stylizacja, dobrze dopasowane produkty z wysokiej jakości płyty meblowej. Meble Wójcik warto dobierać według własnego gustu. Meble Wójcik przeznaczone są do samodzielnego montażu wraz z dołączoną do każdego produktu instrukcją.

Atuty mebli Laser:
 1. Elegancja;
 2. Prostota;
 3. Funkcjonalność;
 4. Ergonomia;

Opis

Szerokość
84
Wysokość
127
Głębokość
40
Ilość szuflad
2
Wykończenie
mat
Ilość półek
6
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355057337
MPN
6000000001592

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: