Regał Laser TYP LASR01 2D-2S Wójcik

Regał Laser TYP LASR01 2D-2S Wójcik
search
  • Regał Laser TYP LASR01 2D-2S Wójcik
  • Regał Laser TYP LASR01 2D-2S Wójcik
  • Regał Laser TYP LASR01 2D-2S Wójcik
  • Regał Laser TYP LASR01 2D-2S Wójcik
Regał Laser przeznaczony jest do przechowywania sporej ilości książek oraz eksponowania produktów dekoracyjnych. Regał przeznaczony do montażu samodzielnego. 

Dostępny od ręki

879,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 84 cm wysokość: 197 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Przechowywanie i gromadzenie książek wymaga posiadania odpowiedniego miejsca. Jak miejsce się znajdzie potrzebne są meble, najlepiej posiadające sporą ilość półek i wnęk jak regały na książki. Meble Wójcik w swoich kolekcjach posiadają sporą ilość regałów pokojowych, które można wybrać według upodobania. Jedna z kolekcji, nawiązująca do pomieszczeń przeznaczony dla młodzieży posiada sporą ilość regałów. Taka kolekcja nazywa się Laser, jest dopracowana, funkcjonalna, estetyczna i ciekawa wizerunkowo.

alt
Regał LASER TYP LASR01 Wójcik jest produktem dość wysokim, gdzie można pomieścić sporą ilość nie tylko książek, ale również innych przedmiotów jak płyty z filmami czy dekoracje. Wspomniany regał został wyposażony w dwa frontowe drzwi, wykonane z płyty MDF. Poza tym regał posiada szufladę w ilości dwóch sztuk, gdzie można pomieścić materiały różnego rodzaju i akcesoria. Regały pokojowe, to meble uniwersalne mogą mieć zastosowanie w domowym zaciszu, jak również w przestrzeni biznesowej, zwłaszcza w branżach związanych z nauką, kulturą i przedmiotami ścisłymi.

Regał pokojowy LASER typ LASR01 Wójcik jest produktem przeznaczonym do pokoju młodzieżowego, gdzie można gromadzić podręczniki szkolne oraz zeszyty. Produkty jakie można jeszcze na nim używać to wszelkiego rodzaju dekoracje, w postaci ramek na zdjęcia, serwisów kawowych czy szklanych kieliszków. Regał pokojowy Laser tworzy pomieszczenie bardziej przestronnym i funkcjonalnym, gdzie można zgromadzić sporą ilość książek, tworząc bibliotekę w domowym zaciszu.

Regały LASER typ LASR01 Wójcik posiadają korpus wykonany w kolorze szarym platynowym. Materiały jakie zostały użyte do produkcji regału to w przypadku korpusu płyta wiórowa z laminatem, a w przypadku frontowych elementów - płyty MDF. Regały Laser mogą występować w różnych barwach kolorystycznych, mamy do czynienia z kolorem zgaszonego błękitu, chilli red oraz dubai styl. Każdy z tych kolorów, wprowadza inne wykończenie w danym pomieszczeniu. Barwa chilli red jest bardziej intensywna nawiązująca do barwy czerwonych, pomarańczowych. W przypadku kolorystyki błękitnej w tonacji zgaszonej, jak sama nazwa wskazuje mamy nawiązanie do barwy niebieskiej, bardziej stonowanej.

Meble w kolekcji Laser są produktami prostymi, wykonanymi na kształt geometrycznych brył. Idealnie pasują z jasnymi dekoracjami, jak łóżka czy sofa wykonana w beżach, bieli czy kolorach szarości. Jeśli chodzi o regały pokojowe, można używać je w przestrzeni, gdzie mieszka młodzież, dzieci oraz mamy do dyspozycji mieszkania o niedużym metrażu. Meble takie idealnie współgrają z oświetleniem dziennym oraz sztucznym ledowym w chłodnej tonacji.

Regały pokojowe Laser to produkty funkcjonalne, są w stanie pomieścić sporą ilość książek oraz różnego rodzaju bibelotów. Produkty przeznaczone do samodzielnego montażu, wykonane tak aby zostały w danym domu na wiele lat w bardzo dobrym stanie. Regały pokojowe mogą posłużyć jako miejsce składowania książek, czasopism oraz produktów z dziedziny filmu czy muzyki.

Meble Wójcik produkują meble dobrze prezentujące się w przestrzeni mieszkalnej, które nawiązują do prostych, minimalistycznych cech jak skromność, prostota i umiar w posiadaniu rzeczy. Meble Wójcik to produkty wysokiej jakości, idealne do domu czy mieszkania.

Atuty mebli Wójcik:

 

  1. Bogactwo kolekcji;
  2. Ergonomia;
  3. Przyjemne meble dla oka;
  4. Elegancja;

Opis

Szerokość
84
Wysokość
197
Głębokość
40
Ilość szuflad
2
Wykończenie
mat
Ilość półek
4
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355057276
MPN
6000000001586

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: